RTcom dostarczył radiotelefony Hytera do szpitala w Szczecinie

szczecin-szpital-radiotelefon-hytera-koronawirus-covid-19

Szpital Wojewódzki w Szczecinie został przekształcony w jednoimienny szpital zakaźny. Oznacza to, że to tu trafiają i trafiać będą wszyscy pacjenci z podejrzeniem koronawirusa, a następnie to tu będą oni hospitalizowani w przypadku pozytywnego wyniku i konieczności otrzymania profesjonalnej opieki medycznej. Szpital posiada ponad 900 łóżek.

Wsparcie dla Szpitala w czasie pandemii COVID-19 świadczą również technologie komunikacyjne. Szczecińska firma RTcom specjalizująca się w dystrybucji oraz sprzedaży szerokiej gamy urządzeń radiokomunikacyjnych przekazała szpitalowi 21 radiotelefonów firmy Hytera Communications.

Urządzenia zostały zainstalowane w salach chorych oraz dyżurkach pielęgniarek Oddziału Zakaźnego SPWSZ. Urządzenia służyć będą w komunikacji personelu z pacjentami przebywającymi w salach chorych. Serdecznie dziękujemy za wsparcie technologiczne.

Źródło: FB

RTcom logoDystrybutorem produktów Hytera w Polsce jest firma RTcom – www.rtcom.pl
Firma dostarcza cyfrowe systemy łączności Hytera jak i analogowe w oparciu o urządzenia HYT. RTcom jest także autoryzowanym partnerem firm Sonic Communications Ltd., TEMCO Japan, Voxtech, LeAntenne, HyTracks oraz LS

Więcej:http://www.hytera-mobilfunk.com/

Hytera logo

Hytera Communications Corporation Ltd. jest drugim największym dostawcą urządzeń łączności profesjonalnej na świecie. Działa na rynku od 1993 roku. Hytera oferuje profesjonalne rozwiązania w technologii cyfrowej: w standardzie DMR (konwencjonalny Tier II, trunkingowy Tier III), TETRA, PDT oraz konwencjonalnej analogowej i trunkingowej MPT1327. Hytera dostarcza także specjalizowane systemy łączności dla transportu publicznego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń