HMF zaprezentuje inteligentne rozwiązania podczas targów Critical Communications World (CCW)

Targi Critical Communications World (CCW), które odbędą się w listopadzie w Madrycie, to okazja do spotkania dla specjalistów, firm, producentów oraz użytkowników działających w branży PMR z całego świata. Po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa wreszcie mają okazję wymienić się doświadczeniami na żywo. W wydarzeniu weźmie też oczywiście udział firma Hytera Mobilfunk (HMF). Zespół HMF zaprezentuje w dniach od 3 do 5 listopada w hali 4 terenów targowych IFEMA inteligentne rozwiązania na stoisku Hytera (H235). Serdecznie zapraszamy!

Jako kompleksowy dostawca rozwiązań komunikacyjnych do zastosowania w sytuacjach krytycznych firma HMF służy klientom wsparciem od fazy planowania, poprzez wdrożenie i uruchomienie aż po długofalową pomoc w ramach odpowiednio dostosowanych usług serwisowych. Dodatkowo oferta przedsiębiorstwa obejmuje także rozwiązania „out of the box” w położonej w centrum Niemiec siedzibie.

Za sprawą urządzenia ACCESSNET®-T IP SMART firma HMF zaprezentuje podczas targów kompaktowy, ekonomiczny i wydajny system TETRA zaprojektowany we własnej fabryce, demonstrując jego działanie na żywo. Wszyscy odwiedzający będą mieli szansę zobaczyć smukłą, modułową konstrukcję systemu, a także w praktyce poznają jego elastyczną możliwość skalowania i wysoką dostępność nawet w przypadku rosnących wymagań.

„Grow as you go” – doskonały produkt gotowy stawić czoła przyszłości Uniwersalne złącze systemowe SMART umożliwia łatwą rozbudowę w celu utworzenia bardziej złożonego systemu ACCCESSNET®-T IP, a także szerokopasmowego rozwiązania komunikacyjnego, takiego jak Push-To-Talk (PTT) over Cellular (PoC). Prezentacja na żywo podczas targów: rozwiązanie HMF PoC PTTConnect oraz system dyspozytorski Mocotec.

Firma HMF ma także wiele do zaoferowania w kontekście komunikacji szerokopasmowej: w Innovation Lab w Bad Münder powstają bowiem rozwiązania przyszłości. Nad nowymi pomysłami i technologiami pracuje tam interdyscyplinarny i zorientowany na klienta zespół ekspertów. Firma HMF korzysta przy tym z ponad 40-letniego doświadczenia w zakresie dostaw krytycznych dla danej misji i zastosowania rozwiązań. Głównym celem prac w Innovation Lab jest projektowanie rozwiązań w zakresie sieci kampusowych 5G. Więcej informacji można uzyskać, odwiedzając nas osobiście na stoisku. Chętnie przybliżymy nasze najnowsze produkty i rozwiązania szerokopasmowe.

Best Use of Critical Communications in Public Safety: HMF zdobywcą nagrody ICCA

Firma HMF została laureatem nagrody International Critical Communications Award (ICCA) w kategorii „Best Use of Critical Communications in Public Safety”. Ten sukces zawdzięczamy ekspertom ds. PMR z Bad Münder i ich projektowi „One-Step-Migration C2000 – Mission possible!”. Firma HMF uruchomiła krytyczną, obejmującą cały kraj sieć komunikacyjną TETRA dla służb bezpieczeństwa i ratunkowych w Holandii (C2000) w ciągu zaledwie jednej nocy. Migracja tak dużej sieci TETRA w ramach zaledwie jednego kroku to prawdziwy wyczyn.

Nagrody ICCA są przyznawane przez TCCA co roku i mają na celu uhonorowanie największych osiągnięć w dziedzinie Critical Communications. Tegorocznych laureatów jury przedstawi podczas targów CCW w Madrycie 3 listopada wieczorem.

Critical Communications World (CCW) 3-5 listopada, IFEMA, Madryt

Odwiedź firmę Hytera Mobilfunk (HMF) w hali 4 (stoisko H235). Czekamy na Ciebie!

Kilka słów o firmie Hytera Mobilfunk GmbH

Od ponad 40 lat firma Hytera Mobilfunk GmbH z siedzibą w Bad Münder w Niemczech opracowuje i wdraża odpowiednio dostosowane rozwiązania komunikacyjne do zastosowań o znaczeniu krytycznym w obszarze profesjonalnej komunikacji radiowej. HMF to uznany specjalista ds. takich technologii, jak TETRA, LTE/5G oraz DMR. Dostarcza między innymi wysoce dostępne i bezpieczne rozwiązania w zakresie komunikacji radiowej do firm przemysłowych, zaopatrzeniowych i transportowych, a także przedsiębiorstw z sektora ropy naftowej i gazu. Misją firmy HMF jest bycie kompleksowym dostawcą rozwiązań oraz pełna obsługa projektów, od opracowania, przez planowanie aż po realizację. Zakres działalności obejmuje jednak także usługi i infrastrukturę sieciową.

Wszystkie informacje prasowe dostępne są na naszej stronie internetowej pod adresem www.hmf-smart-solutions.de.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń