Współpraca

RadioTech.pl może zostać partnerem medialnym Twojego wydarzenia

Patronat Medialny

Portal RadioTech.pl może zostać patronem medialnym Twojej konferencji, spotkania, event’u, jednym słowem każdej Twojej inicjatywy, która związana jest z branżą profesjonalnej łączności radiowej. Dzięki nam dowie się o Twoim wydarzeniu szerokie grono specjalistów działających w branży radiokomunikacyjnej.

Specjaliści i studenci

Jeżeli kształcisz się lub jesteś pasjonatem, specjalistą w dziedzinie profesjonalnej łączności radiowej i do tego masz pomysł jak podzielić się swoją wiedzą z szerokim gronem ludzi biznesu, czekamy na Twoje pomysły.

Jeśli interesujesz się radiokomunikacją i takie pojęcia jak: TETRA, DMR, dPMR, P25, MPT1327 są Ci bardzo dobrze znane, chcesz o nich pisać lub posiadasz ciekawe fotografie i pragniesz je udostępnić Czytelnikom naszego serwisu, skontaktuj się z nami.

Jeśli jesteś autorem ciekawego opracowania, pracy inżynierskiej lub magisterskiej której tematyka jest zbliżona z profilem naszego portalu i chcesz ją u nas opublikować i wypromować swoją osobę jako eksperta w danej dziedzinie to również napisz do nas !

Informacje prasowe, artykuły, opisy wdrożeń prosimy kierować w załączniku na adres: info@radiotech.pl

Napiszemy artykuł dla Twojej firmy !

Przygotowanie ciekawej informacji prasowej to żmudny proces wymagający wiedzy, doświadczenia oraz angażujący sporo czasu. Dlatego też pragniemy Państwu zaproponować pomoc naszych specjalistów, posiadających bogate doświadczenie w zakresie przygotowania i redakcji materiałów prasowych oraz case studies w branży profesjonalnych rozwiązań radiokomunikacyjnych. Jeśli Państwo chcecie wzmocnić rozpoznawalność swojej marki wśród potencjalnych Klientów oraz usprawnić przygotowywanie i redakcję swoich aktualności oraz informacji prasowych możemy Państwu pomóc. W przypadku zainteresowania tą formą współpracy zapraszam do bezpośredniego kontaktu.

Zapraszam do współpracy:

Mariusz WaruszewskiRedaktor Naczelny RadioTech.pl

tel. + 48 602 723 262

e-mail:Mariusz.Waruszewski@radiotech.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń