Nowa strona internetowa HMF w odmienionej odsłonie i z inteligentnym logo jest już dostępna

Firma Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) ma przyjemność zaprezentować nowe, odświeżone oblicze swojej strony internetowej www.hmf-smart-solutions.de, która wyróżnia się teraz nowoczesnymi kolorami i nową strukturą.

Centralny punkt nowej strony internetowej stanowią innowacyjne i obejmujące różne technologie rozwiązania komunikacyjne, a także oferta usług HMF. Zachęcający układ z nowymi galeriami obrazów oraz przejrzysta struktura nawigacji zapewniają większą przyjazność dla użytkownika. Wszystkie informacje można teraz szybko i łatwo znaleźć. Zmieniono także koncepcję merytoryczną strony l– wystarczy kilka kliknięć, aby poznać np. krytyczne dla danej działalności i obszaru rozwiązania komunikacyjne do różnych sektorów, najnowsze produkty szerokopasmowe czy innowacje marki HMF. „Klienci mają oczekiwania – a my oferujemy im odpowiednie rozwiązania” – mówi dr Katharina Tadje, Chief Marketing Officer.

Logo HMF Hytera Mobilfunk GmbH

„Za sprawą nowej odsłony witryny internetowej podkreślamy to, co stanowi istotę naszej działalności: jesteśmy nowoczesną, powstałą w Niemczech, lecz prowadzącą działalność na całym świecie firmą, która konsekwentnie realizuje wytyczone cele. Jako dostawca skrojonych na miarę rozwiązań „pod klucz” wyróżniamy się za sprawą dostosowanych pod kątem projektu koncepcji, planowania i realizacji. Wszystko z jednej ręki” – wyjaśnia dr Katharina Tadje. „Jesteśmy z tego dumni i chcielibyśmy zaprezentować się światu jeszcze bardziej. Właśnie dlatego postawiliśmy nie tylko na nową stronę i nowoczesny wizerunek, ale także na nowe logo firmy: HMF smart solutions”.
Nowa strona internetowa jest już dostępna pod adresem: www.hmf-smart-solutions.de

Kilka słów o firmie Hytera Mobilfunk GmbH
Mająca siedzibę w niemieckim Bad Münder firma Hytera Mobilfunk GmbH od ponad 40 lat opracowuje i wdraża skrojone na miarę rozwiązania komunikacyjne do zastosowań krytycznych w obszarze profesjonalnej komunikacji radiowej. HMF to uznany specjalista ds. takich technologii, jak TETRA, LTE/5G oraz DMR. Dostarcza między innymi wysoce dostępne i bezpieczne rozwiązania w zakresie komunikacji radiowej do firm przemysłowych, zaopatrzeniowych i transportowych, a także przedsiębiorstw z sektora ropy naftowej i gazu. Misją firmy HMF jest bycie kompleksowym dostawcą rozwiązań oraz pełna obsługa projektów, od opracowania, przez planowanie aż po realizację. Zakres działalności obejmuje jednak także usługi i infrastrukturę sieciową.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń