Hytera PDC550: inteligentny, nowy radiotelefon PoC z DMR

Hytera radiotelefon PoC PDC550 DMR

Inteligentny radiotelefon PDC550 firmy Hytera PoC (Push to Talk over Cellular) łączy komunikację szerokopasmową i wąskopasmową w jednym urządzeniu. Ten innowacyjny radiotelefon PoC umożliwia płynną komunikację za pośrednictwem publicznych i prywatnych szerokopasmowych sieci radiowych (3G/4G/Wi-Fi), a także sieci DMR. Dzięki temu urządzenie oferuje duży zasięg, różnorodne funkcje PMR oraz możliwość korzystania z aplikacji specyficznych dla klienta.

Model PDC550 charakteryzuje się wygodną i prostą obsługą oraz poręczną i wzmocnioną konstrukcją. Ponadto radiotelefon PoC jest wyposażony w dwie wydajne kamery HD z przodu i z tyłu do transmisji zdjęć i filmów wideo. Dzięki temu model PDC550 stanowi idealne i elastyczne rozwiązanie w sytuacjach, w których wymagany jest stały dostęp do szybkiej i sprawnej komunikacji.

Wzmocnione urządzenie do różnorodnych zastosowań

Hytera radiotelefon DMR i 4G/3G szerokopasmowy widok z przodu

Wzmocnione urządzenie ma stopień ochrony IP68 i spełnia wymogi normy MIL-STD 810G. Dzięki temu idealnie sprawdza się w trudnych warunkach. Antypoślizgowa powłoka z boku zapewnia, że model PDC550 wygodnie i pewnie leży w dłoni. Radiotelefon wraz z akumulatorem, anteną i klipsem do paska waży zaledwie 375 gram. To sprawia, że model PDC550 zalicza się do wagi lekkiej w swojej klasie.

5-calowy ekran multidotykowy o rozdzielczości HD jest wyposażony w szkło Gorilla®. Dzięki temu radiotelefon PoC jest szczególnie odporny na upadki, a wyświetlacz pozostaje czytelny nawet przy silnym świetle. Ekran dotykowy można łatwo obsługiwać w rękawiczkach, nawet przy niesprzyjającej pogodzie (np. podczas opadów deszczu).

Wysoka jakość transmisji mowy w głośnym otoczeniu

Model PDC550 odznacza się wysoką jakością transmisji mowy podczas użytkowania. Podwójne mikrofony wyposażone są w najnowszą technologię odstępu od poziomu szumów własnych i funkcję rozpoznawania mowy. Wbudowany głośnik zapewnia, że transmisja audio jest zawsze głośna i wyraźna, nawet w hałaśliwym otoczeniu.

Otwarty interfejs aplikacji dla nieograniczonych możliwości

Platforma Android 8.1 modelu PDC550 zapewnia dużą kompatybilność. Jest wyposażona w otwarty interfejs aplikacji (API), dzięki czemu możliwe jest tworzenie aplikacji specyficznych dla klienta. Ponadto pozwala na korzystanie z kilku aplikacji jednocześnie, a obsługa jest łatwa i intuicyjna. Wszystko to oferuje prawie nieograniczone możliwości skutecznego i indywidualnego użytkowania tego inteligentnego radiotelefonu PoC.

Poznaj szczegóły zapoznając się z ulotką PDF

Źródło: https://www.hytera-mobilfunk.com/

RTcom logo

Dystrybutorem produktów Hytera w Polsce jest firma RTcom –  www.rtcom.pl
Firma dostarcza cyfrowe systemy łączności Hytera jak i analogowe w oparciu o urządzenia HYT. RTcom jest także autoryzowanym partnerem firm Sonic Communications Ltd., TEMCO Japan, Voxtech, LeAntenne, HyTracks oraz LS.

Hytera logo

 Hytera Communications Corporation Ltd. jest drugim największym dostawcą urządzeń łączności profesjonalnej na świecie. Działa na rynku od 1993 roku. Hytera oferuje profesjonalne rozwiązania w technologii cyfrowej: w standardzie DMR (konwencjonalny Tier II,  trunkingowy Tier III), TETRA, PDT oraz konwencjonalnej analogowej i trunkingowej MPT1327. Hytera dostarcza także specjalizowane systemy łączności dla transportu publicznego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń