Nowy radiotelefon z funkcją PoC od Hytera na targach PMRExpo 2019

Hytera-PNC380-radiotelefon

Firma Hytera przedstawia na targach PMRExpo 2019 w Kolonii najnowszego członka rodziny innowacyjnych radiotelefonów z funkcją Push to Talk over Cellular (PoC). Model PNC380 łączy niemal nieograniczone możliwości komunikacji głosowej za pomocą funkcji Push to Talk z opcją szybkiej transmisji danych za pośrednictwem LTE oraz Wi-Fi – a wszystko to w jednym urządzeniu. Targi PMRExpo 2019, jak co roku, odbywają się w dniach 29-28 listopada w niemieckiej Kolonii.

PNC380 wykorzystuje wszystkie dostępne w okolicy sieci szerokopasmowe, zapewniając tym samym wyjątkowy zasięg łączności radiowej przez WLAN, również wewnątrz budynków. Ponadto nowe urządzenie PoC oferuje wszystkie istotne korzyści radiotelefonu – posiada duży przycisk PTT do bezpośredniego wykonywania połączeń indywidualnych i grupowych. Przycisk awaryjny znajdujący się u góry urządzenia zwiększa bezpieczeństwo i umożliwia szybką reakcję w razie nagłego wypadku. Dodatkowo dzięki pełnej klawiaturze można wykonywać połączenia w wygodny sposób. Technologia tłumienia szumów za pomocą podwójnych mikrofonów zapewnia wyjątkową jakość dźwięku nawet w głośnym otoczeniu i w trudnych warunkach.

Wydajna kamera

PNC380 posiada wydajną tylną kamerę HD, która umożliwia przesyłanie filmów przez 4G w czasie rzeczywistym. Ponadto kamera jest wyposażona w lampę błyskową, która pozwala na wykonywanie nagrań o wysokiej rozdzielczości – także w słabo oświetlonym otoczeniu. Dzięki temu w trudnych sytuacjach urządzenie PNC380 może skutecznie przyczynić się do zwiększenia świadomości sytuacji oraz bezpieczeństwa.

Kompaktowa i ergonomiczna konstrukcja

Dzięki kompaktowej i ergonomicznej konstrukcji urządzenie PNC380 obsługuje się łatwo i wygodnie jedną dłonią. Antypoślizgowa, dobrze przemyślana obudowa zapewnia dobry chwyt również w wilgotnych warunkach.

Hytera-radiotelefon-LTE-DMR-PNC380

Optymalizacja procesów roboczych

UrządzeniePNC380 z funkcjąPoC oferuje wsparcie wramach optymalizacji procesów roboczych – dzięki usługom lokalizacji (GPS/GLONASS/BDS/AGPS) można wkażdej chwili uzyskać dokładne informacje opołożeniu. Wbudowany chipNFC (ang. Near Field Communication) może być wykorzystywany do różnych zastosowań, np. do sprawdzania wpunktach kontrolnych (system patroli).

Trwałość i niezawodność

Ten posiadający certyfikat IP67 radiotelefon jest w pełni zabezpieczony przed pyłem oraz wodoszczelny (do głębokości jednego metra przez 30 minut). Urządzenie PNC380 jest zgodne ze standardem MIL-STD-810G i wytrzymuje upadek z wysokości 1,5 metra. Nowy radiotelefon z funkcją PoC firmy Hytera posiada również pojemny akumulator 4000 mAh, który wystarcza na cały dzień pracy. Ten trwały i żywotny radiotelefon idealnie sprawdzi się w różnych zastosowaniach, w takich dziedzinach jak bezpieczeństwo budynków, przemysł i logistyka, obsługa dużych wydarzeń, zarządzanie obszarem miejskim, obsługa lotniska i nie tylko.

Aplikacja z funkcją PoC PTTconnect firmy Hytera

Urządzenie PNC380 stanowi ponadto uniwersalną platformę dla różnych rozwiązań szerokopasmowych w oparciu o system Android – np. dla powstałego w Niemczech, przyjaznego dla użytkownika rozwiązania PoC PTTconnect firmy Hytera. PTTconnect umożliwia bezpieczną i szybką komunikację pomiędzy grupami pracowników na bazie technologii TETRA. Aplikacji można używać na każdym urządzeniu z funkcją PoC z gamy produktów Hytera i można nią w prosty sposób zarządzać bezpośrednio za pomocą przycisków urządzeń – zarówno lekkich, kompaktowych radiotelefonów przenośnych PNC370 oraz PNC380, jak i pierwszego smartfonu z funkcją PoC PNC550 firmy Hytera.

Źródło i fot:https://www.hytera-mobilfunk.com

RTcom logoDystrybutorem produktów Hytera w Polsce jest firma RTcom – www.rtcom.pl
Firma dostarcza cyfrowe systemy łączności Hytera jak i analogowe w oparciu o urządzenia HYT. RTcom jest także autoryzowanym partnerem firm Sonic Communications Ltd., TEMCO Japan, Voxtech, LeAntenne, HyTracks oraz LS Elektronik.

Hytera logo

Hytera Communications Corporation Ltd. jest drugim największym dostawcą urządzeń łączności profesjonalnej na świecie. Działa na rynku od 1993 roku. Hytera oferuje profesjonalne rozwiązania w technologii cyfrowej w standardzie DMR (konwencjonalny Tier II, trunkingowy Tier III), TETRA, PDT oraz konwencjonalnej analogowej i trunkingowej MPT1327. Hytera dostarcza także specjalizowane systemy łączności dla transportu publicznego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń