Zapraszamy na Dzień Otwarty ATDI

ATDI-spotkanie-konferencja-tlusty-czwartek-2018

Firma ATDI, tradycyjnie w Tłusty Czwartek (8 lutego br.) zaprasza wszystkich pasjonatów telekomunikacji na spotkanie w warszawskiej siedzibie ATDI. Dzień Otwarty to doskonała okazja, by poznać najnowsze osiągnięcia z branży, omówić interesujące zagadnienia i wymienić doświadczenia.

Rozmowom towarzyszyć będzie słodki poczęstunek, jak przystało na Tłusty Czwartek – pączków nie zabraknie!

O czym będziemy mówić:

  • GSM-R – najgorętszy temat ostatnich miesięcy.
  • zaprezentujemy metodę efektywnego i szybkiego obliczania planowania radiowego dla systemu GSM-R na liniach kolejowych PKP PLK. Przedstawimy plany w zakresie realizacji i budowy infrastruktury telekomunikacyjnej w Polsce, w tym budowy infrastruktury systemu ERTMS/GSM-R na liniach kolejowych PKP PLK.
  • Oddziaływanie fal radiowych na człowieka zapowiemy międzynarodową konferencję UNESCO – ATDI „Oddziaływanie fal radiowych na człowieka a społeczeństwo informacji i komunikacji”, która już w listopadzie br. odbędzie się w siedzibie UNESCO w Paryżu.
  • Nowinki ze świata telekomunikacji najnowsze trendy, interesujące zagadnienia, inspirujące case studies – zapraszamy do otwartej dyskusji z naszymi ekspertami.

Chcesz wiedzieć więcej?

Nic prostszego! Nasi eksperci chętnie zorganizują warsztaty na życzenie podczas których możemy szczegółowo omówić każde interesujące zagadnienie!

Zapisz się już dziś!

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w Dniu Otwartym ATDI
do dnia 6.02.2018 r. na adres: biuro@atdi.com
lub telefonicznie pod numerem: +48 22 828 92 08.

Wydarzenie odbędzie się 8 lutego br., w godz. 9.00-17.00
w siedzibie ATDI przy ul. Nowy Świat 54/56.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Źródło: ATDI Polska

O firmie ATDI Sp. z o.o. (www.atdi.pl)
ATDI logoATDI została założona w 1991 roku i przez te lata zdobyła olbrzymie doświadczenie w dziedzinie planowania radiowego w różnych dziedzinach niezbędnych do dostarczania globalnych rozwiązań związanych z analizami sieci radiowych i zarządzaniem widmem. Spółka ATDI świadczy również usługi projektowania bezprzewodowych sieci telekomunikacyjnych z użyciem swojego flagowego produktu ICS telecom, który wspiera wszystkie technologie radiowe (LTE, GSM-R, TETRA i wiele innych).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń