Nowy termin konferencji RadioEXPO – 3-4 marca 2021. Zgłoś swój referat

Konferencji i Wystawy branży Radiokomunikacji Profesjonalnej RadioEXPO 2021

Pragniemy poinformować, iż organizatorzy RadioEXPO podjęli decyzję o zmianie terminu i przesunięcie daty tego najważniejszego dla całej branży radiokomunikacji profesjonalnej wydarzenia na przyszły rok na dni: 3-4 marca 2021. Decyzja ta została podyktowana troską o bezpieczeństwo i zdrowie uczestników w sytuacji utrzymującej się pandemii koronawirusa.

Jak co roku zapraszamy do udziału w Konferencji i Wystawy branży Radiokomunikacji Profesjonalnej RadioEXPO 2021, która w tym roku miała się odbyć tradycyjnie w październiku. W związku z obecną sytuacją zdecydowaliśmy o przełożeniu terminu na marzec 2021.

Bezpieczeństwo najważniejsze

Zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich uczestników naszego spotkania jest dla mnie najważniejsze.”powiedział Mariusz Waruszewski – pomysłodawca i organizator RadioEXPO. „Decyzja była konsultowana z kluczowymi graczami branżowymi, którzy poparli nowy termin jako bardziej dogodny. Ufam, że decyzja o zmianie terminu na przyszły rok spotka się ze zrozumieniem uczestników.”

Zgłoś swój referat

Już dziś zapraszamy autorów, którzy są zainteresowani wygłoszeniem referatu w trakcie konferencji, do przesyłania swoich tematów. Propozycja skierowana jest przede wszystkim do końcowych użytkowników profesjonalnych systemów radiowych – TETRA, DMR, LTE, analog i innych – wywodzących się z szerokiego spektrum użytkowników: od bezpieczeństwa publicznego (Policja, Straż Pożarna, Straż Miejska, Pogotowie Ratunkowe,….), administrację poprzez energetykę, biznes, logistykę i inne.

W ramach niniejszego zaproszenia prosimy autorów o zgłaszanie propozycji prezentacji w następujących blokach tematycznych:

  • przygotowanie do wdrażania systemu łączności radiowej PMR w danej organizacji,
  • planowanie i modernizacja systemu PMR,
  • bezpieczeństwo i efektywność,
  • ekonomiczne aspekty użytkowania systemów PMR,
  • wizje i przyszłość systemów radiowych PMR,
  • doświadczenie z użytkowania systemów/najlepsze praktyki,
  • Case Study z wdrożeń konkretnych rozwiązań PMR.

Szczególnie zapraszamy do podzielenia się swoimi doświadczeniami z planowania, wdrażania i użytkowania systemów radiowych.

Przewidywana długość prezentacji to około 20-30 minut. Prosimy o wysyłanie zgłoszeń najpóźniej do 30 stycznia 2021 na adres mariusz.waruszewski@radiotech.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem: 602 72 32 62.

Z tytułu wygłoszonej prezentacji organizatorzy nie przewidują wynagrodzeń dla prelegentów.

Więcej informacji i formularz rejestracji udziału dostępny na stronie: https://radioexpo.pl/

Kontakt do organizatora:
Mariusz Waruszewski
Tel. +48 602 72 32 62
e-mail: mariusz.waruszewski@radiotech.pl

O RadioEXPO (radioexpo.pl)

RadioEXPO-Konferencja-Radiokomunikacji-Profesjonalnej

RadioEXPO to jedyna w Polsce wystawa i konferencja poświęcona branży radiokomunikacji profesjonalnej. Zakres tematyczny imprezy obejmuje m.in. systemy radiowe standardu TETRA, DMR, dPMR, LTE dla bezpieczeństwa publicznego, systemy dyspozytorskie, radiokomunikacyjny sprzęt pomiarowy, systemy wspomagania dowodzenia. Głównym celem RadioEXPO jest promowanie i wspieranie rozwoju profesjonalnych systemów łączności radiowej w Polsce. Wystawie wysokiej jakości produktów, systemów i usług towarzyszyć będą prezentacje, wykłady oraz studium przypadków. To wyjątkowe spotkanie odbędzie się po raz siódmy w dniach 3-4 marca 2021 roku w warszawskim hotelu Sangate Airport.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń