ATDI: podziękowanie za udział w Dniu Otwartym 2020

atdi-relacja-dzien-otwarty-2020

Firma ATDI Group, jako partner UNESCO w zakresie oddziaływania fal radiowych na człowieka w erze technologii 5G, bardzo serdecznie dziękuję wszystkim prelegentom i uczestnikom za udział w tegorocznym spotkaniu w ramach tradycyjnego Dnia Otwartego, który odbył się w dniu 20 lutego 2020 roku.

ATDI-podsumowanie-dzien-otwarty-2020

Tegoroczny motyw przewodni spotkania to: CZAS NA 5G – Jak wdrażanie nowej technologii inspiruje telekomunikację i naukę.

Podczas spotkania poruszono następujące zagadnienia:

  • Inauguracja nowej aplikacji RF allocations z udziałem delegacji Szwajcarskiego Regulatora – Federal Office of Communications OFCOM Switzerland (BAKOM) – Partner ATDI Group.
  • Prelekcja Prezesa ATDI Group na temat modeli propagacyjnych, metodologii i map dla pasma 3.5 GHz.
  • Wykłady prowadzone przez Naukowców z Politechniki Łódzkiej i Politechniki Warszawskiej na temat fal radiowych a zdrowie człowieka, wyniki programu pilotażowego 5G na terenie campusu politechniki, rozważania o heurystycznym rozwoju telekomunikacji a nadchodzących zmianach paradygmatu planowania w ujęciu rewolucji przemysłowej 4.0.
  • Nowości o statusie budowy sieci światłowodowej w kontekście sieci FTTH i 5G, prowadzone przez Zarząd Akademii Światłowodowej,
  • Warsztaty o technologii 5G w oprogramowaniu HTZ Technologies, prowadzone przez zespół ekspertów ATDI Group.

Zespół ATDI liczy na równie liczne audytorium przy kolejnej edycji otwartej konferencji w przyszłym roku. Do zobaczenia!

Źródło: ATDI Polska

O firmie ATDI Sp. z o.o. (www.atdi.com)
ATDI logoATDI została założona w 1991 roku i przez te lata zdobyła olbrzymie doświadczenie w dziedzinie planowania radiowego w różnych dziedzinach niezbędnych do dostarczania globalnych rozwiązań związanych z analizami sieci radiowych i zarządzaniem widmem. Spółka ATDI świadczy również usługi projektowania bezprzewodowych sieci telekomunikacyjnych z użyciem swojego flagowego produktu ICS telecom, który wspiera wszystkie technologie radiowe (LTE, GSM-R, TETRA i wiele innych).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń