Hytera skupia się na roli kompleksowego dostawcy profesjonalnych rozwiązań komunikacyjnych

Firma Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przeniosła na początku roku obszar biznesowy do nowej spółki. W tym celu powstała firma Hytera Communications Germany GmbH (HCG). Eksperci ds. profesjonalnej komunikacji radiowej z Bad Münder skupiają się tym samym na swojej roli kompleksowego dostawcy rozwiązań komunikacyjnych do krytycznych zastosowań.

Firma HMF oferuje swoim klientom doskonały zestaw skrojonych na miarę, bezpiecznych rozwiązań radiowych z jednej ręki – doskonale sprawdzają się nie tylko w przypadku niewielkich firm, ale także projektów o ogólnokrajowym zasięgu. Nowa spółka, HCG, skupia się wyłącznie na działalności handlowej i oferuje swoim klientom, jako dostawca urządzeń końcowych uznaną jakość Hytera.

„Jako pionier i lider technologii firma HMF od ponad 40 lat łączy doświadczenie i wiedzę w zakresie opracowywania, planowania i wdrażania profesjonalnych rozwiązań komunikacyjnych. Za sprawą nowej struktury obszarów biznesowych nadal rozbudowujemy ofertę produktów, rozwiązań oraz usług, optymalizując je pod kątem klientów” – mówi CEO, Matthias Klausing. „Koncentrujemy się teraz całkowicie na naszej kluczowej kompetencji, jaką jest związane z konkretnymi projektami opracowywanie, planowanie i wdrażanie skrojonych na miarę rozwiązań komunikacyjnych oraz rozbudowa oferty usług serwisowych”. Nowy merytoryczny kierunek stał się także częścią korporacyjnej strategii HMF, która już wkrótce będzie w pełni widoczna. Jeszcze w czerwcu firma Hytera Mobilfunk GmbH zaprezentuje nową stronę internetową oraz odświeżony design. 

Kilka słów o firmie Hytera Mobilfunk GmbH

Mająca siedzibę w niemieckim Bad Münder firma Hytera Mobilfunk GmbH od ponad 40 lat opracowuje i wdraża skrojone na miarę rozwiązania komunikacyjne do zastosowań krytycznych w obszarze profesjonalnej komunikacji radiowej. HMF to uznany specjalista ds. takich technologii, jak TETRA, LTE/5G oraz DMR. Dostarcza między innymi wysoce dostępne i bezpieczne rozwiązania w zakresie komunikacji radiowej do firm przemysłowych, zaopatrzeniowych i transportowych, a także przedsiębiorstw z sektora ropy naftowej i gazu. Misją firmy HMF jest bycie kompleksowym dostawcą rozwiązań oraz pełna obsługa projektów, od opracowania, przez planowanie aż po realizację. Zakres działalności obejmuje jednak także usługi i infrastrukturę sieciową.

Wszystkie informacje prasowe dostępne są na naszej stronie internetowej pod adresem www.hytera-mobilfunk.com.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń