Kenwood na targach PMRExpo 2019 w Kolonii

Kenwood-Kolonia-Niemcy-PMRExpo-2019

Jak co roku firma Kenwood Communications bierze udział w prestiżowych targach PMRExpo 2019, które odbywają się w niemieckiej Kolonii w dniach 26-28 listopada.

Na swoim stoisku C18, Kenwood prezentował swoje produkty i rozwiązania z profesjonalnego portfolio komunikacji radiowej, od nielicencjonowanego analogowego PMR446 i cyfrowego dPMR446 po w pełni wyposażone systemy NEXEDGE NXDN i NEXEDGE DMR, w tym:

– ProTalk – analogowy bez licencji PMR446

– ProTalk dPMR446 – Bezlicencyjny cyfrowy PMR446

– Rozwiązania wieloprotokołowe

– NEXEDGE NXDN – Konwencjonalny/Tranking (single/multi-site) /Gen2

– NEXEDGE DMR – Konwencjonalny / Trunking (single / multi-site) / Simulcast

– Pakiety oprogramowania dyspozytorskiego KAS-10 i KAS-20 AVL/Dispatch

– Akcesoria JVCKENWOOD Corporation to grupa firm utworzona w 2008 roku z połączenia JVC oraz Kenwood zajmująca się ogólnoświatową produkcją sprzętu elektronicznego – elektroniki i audio samochodowego, sprzętu audio dla domu, konsumenckiego sprzętu audio, profesjonalnych kamer i projektorów, sprzętu medycznego, rozwiązań dla wojska oraz rozwiązań bezprzewodowej łączności radiowej. W skład całej grupy wchodzi jeszcze wiele mniejszych firm, które razem zatrudniają ponad 20 tysięcy osób na całym świecie, tworząc globalną markę słynącą z niebywałej jakości swoich produktów. Dystrybutorem rozwiązań komunikacji bezprzewodowej JVCKENWOOD na rynku polskim jest firma Elektrit.

O firmieElektrit Sp. z o.o.

Elektrit-logo.pngFirma Elektrit Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem Kenwood Corporation na rynku polskim. Główną dziedziną działalności firmy jest bezprzewodowa łączność radiowa. Firma buduje zarówno konwencjonalne sieci dyspozytorskie jak i sieci trankingowe. Ofercie firmy obejmuje szeroki asortyment radiotelefonów Kenwood jak również akcesoria do radiotelefonów przenośnych, przewoźnych i bazowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń