PKP Cargo bada rynek – chce kupić 230 radiotelefonów z dopuszczeniem kolejowym

PKP Cargo

Spółka PKP Cargo ogłosiła zapytanie ofertowe – będące rozpoznaniem rynku – dotyczące zakupu 229 radiotelefonów noszonych wraz z akcesoriami.

Przedmiotem zamówienia ma być:

  • Radiotelefon – 229 szt.
  • Mikrofonogłośnik – 229 szt.
  • Akumulator (oryginalny) – 229 szt.
  • Ładowarka jednostanowiskowa (oryginalna) – 229 szt.
  • Oprogramowanie do programowania parametrów radiotelefonów (nośnik + licencja) – 7 szt.
  • Pokrowiec skórzany wraz ze skórzanymi pasami nośnymi i unieruchamiającymi. Pasy powinny umożliwić zerwanie się podczas wypadku kolejowego np. podczas  manewrów pasek powinien zerwać się pod ciężarem osoby obsługującej, gdy zostanie ciągnięta pod wagonami przez skład kolejowy – 229 szt.
  • Klips do paska – 229 szt.
  • Akumulator (oryginalny) – 229 szt.
  • Przeszkolenie z zakresu obsługi oraz programowania radiotelefonów min. 4h – 7 osób

Dostarczony radiotelefon musi posiadać bezterminowe świadectwo dopuszczenia do eksploatacji urządzenia (przeznaczonego do prowadzenia ruchu pociągu) wydane przez Urząd Transportu Kolejowego. Ze szczegółowymi wymaganiami dotyczącymi aspektów technicznych sprzętu łączności, a także wymaganiami serwisowymi i gwarancyjnymi, możemy zapoznać się w załączniku na platformie zakupowej. Warto zauważyć, iż PKP Cargo wymaga 2 letniej gwarancji na radiotelefony oraz 3 letniej gwarancji na akumulatory. Tak długa gwarancja na akumulatory jest niespotykana na rynku i wydaje się być pomyłką zamawiającego.

Ofertę można złożyć na formularzu elektronicznym na Platformie Zakupowej do 19 października br. godz. 10. Dopuszczalne jest złożenie oferty z kilkoma różnymi urządzeniami spełniającymi wymagania. Dostawa ma być realizowana do 35 lokalizacji na terenie całej Polski. Terminy realizacji zamówienia to 30 dni roboczych.

Zamawiający przeprowadzi dialog techniczny z wybranymi oferentami w celu wyboru optymalnych urządzeń w siedzibie PKP CARGO S.A. w Warszawie, przy ul. Grójeckiej 17, w umówionych wcześniej terminach.

Źródło:  ezakupy.pkpcargo.com ; Fot.: pkpcargo.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń