RTcom dostarczył ponad 1000 radiotelefonów TETRA do KGP

Policjanci - patrol - radiotelefony TETRA

Firma RTcom, autoryzowany dealer Hytera na polskim rynku, dostarczył ponad 1000 sztuk radiotelefonów TETRA do magazynów Komendy Głównej Policji. Dostawa jest wynikiem wygranego przetargu na zakup radiotelefonów TETRA z szyfrowaniem TEA1 i 24 ładowarek 6 pozycyjnych oraz sprzętu uzupełniającego do zmiany algorytmu szyfrowania. Numer postępowania: 161/BŁiI/19/RG/PMP. Zakup jest finansowany z “Programu modernizacji Policji na lata 2017-2020.”

Zamówienie podstawowe obejmuje prawie 1100 radiotelefonów, 6 ładowarek oraz 5 zestawów do programowania. Zamawiane radiotelefony to modele przenośne (z GPS i kolorowym wyświetlaczem), przewoźne (tryb TMO/DMO Gateway i DMO Repeater), biurkowe (z panelem sterowania z wyświetlaczem i klawiaturą).

Swoje oferty złożyły dwa podmioty poniżej (wartość oferty brutto):

  • RTCOM S.C. – 5 408 935,46 PLN,
  • AKSEL Sp. z o.o. – 5 537 179,17 PLN

Obaj oferenci spełniali wymogi SIWZ oraz oferowali 60 miesięczny okres gwarancji na radiotelefony.

Szczegóły przetargu na platformie zakupowej KGP. Dostępny u zamawiającego budżet wyniósł 4,97 mln złotych.

Źródło: https://kgpolicja.ezamawiajacy.pl/pn/kgpolicja/demand/notice/public/6946/details

Numer postępowania: 161/BŁiI/19/RG/PMP

RTcom logoDystrybutorem produktów Hytera w Polsce jest firma RTcom – www.rtcom.pl
Firma dostarcza cyfrowe systemy łączności Hytera jak i analogowe w oparciu o urządzenia HYT. RTcom jest także autoryzowanym partnerem firm Sonic Communications Ltd., TEMCO Japan, Voxtech, LeAntenne, HyTracks oraz LS Elektronik.

Hytera logo

Hytera Communications Corporation Ltd. jest drugim największym dostawcą urządzeń łączności profesjonalnej na świecie. Działa na rynku od 1993 roku. Hytera oferuje profesjonalne rozwiązania w technologii cyfrowej w standardzie DMR (konwencjonalny Tier II, trunkingowy Tier III), TETRA, PDT oraz konwencjonalnej analogowej i trunkingowej MPT1327. Hytera dostarcza także specjalizowane systemy łączności dla transportu publicznego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń