PMRExpo 2013 – zapowiedź

Logo PMRExpo

W dniach 26–28 listopada 2013 roku w Kolonii (Niemcy) odbędzie się 13. edycja PMRExpo, największej w Europie wystawy i konferencji branży radiokomunikacji profesjonalnej (ang. PMR — Professional Mobile Radio). W tym roku wydarzenie zostanie połączone również z Międzynarodowym Forum Służb Bezpieczeństwa Publicznego (International Public Safety Forum) i jest skierowane bardziej do międzynarodowej widowni.

Forum IPSF będzie miało miejsce 26 i 27 listopada w godzinach 13:00–15:00, na stanowisku Forum Aplikacji. Głównym tematem dyskusji, prowadzonych w języku angielskim, będą aplikacje dla służb bezpieczeństwa publicznego. Pojawią się na nich międzynarodowi eksperci z doświadczeniem w branży, a moderatorami będą Hannu Aronsson, przewodniczący grupy roboczej ds. aplikacji w Stowarzyszeniu TETRA i Łączności Krytycznej (TCCA) oraz Tero Pesonen, profesjonalista z branży łączności krytycznej. Wstęp jest otwarty dla wszystkich odwiedzających PMRExpo.

PMRExpo zorganizowano w oparciu o pięć filarów: targi branżowe, sympozjum (26–27 listopada), Kongres Centrów Dowodzenia, Forum Aplikacyjne oraz nowość w tym roku, Międzynarodowe Forum Służb Bezpieczeństwa Publicznego.

Źródło:www.pmrexpo.de

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń