Pierwsza instalacja Hytera DMR Trunking Cube w Polsce

Hytera DMR trunking Cube DS-6250 stacja-bazowa przemiennik radiowy

Firma RTcom poinformowała o zainstalowaniu pierwszej stacji Hytera DMR Trunking Cube w Polsce. Jest to jedyna na rynku zewnętrzna stacja bazowa pracująca w standardzie DMR Tier III z obsługą aż do 8 nośnych (16 szczelin).

Urządzenie DMR Trunking Cube stworzono z myślą o możliwie szybkiej gotowości do zastosowania i łatwej obsłudze. Zaoszczędź na czasie i kosztach w zakresie instalacji i wymaganego miejsca.

Elastyczne zastosowanie

Kilka dostępnych opcji pokrywa każdy scenariusz komunikacji: montaż ścienny do zastosowania w pomieszczeniach wewnętrznych, montaż na maszcie do zastosowań zewnętrznych, montaż w pojeździe do zastosowań awaryjnych i montaż w obudowie do użytku tymczasowego.

All-in-One

Stację bazową Hytera Trunking Cube można idealnie zintegrować: wystarczy jedynie podłączyć ją do sieci i rozpocząć komunikację. Dodatkowo stacja bazowa obsługuje technologię Diversity Receiving i zapewnia doskonały zasięg.

Hytera DMR trunking Cube instalacja rtcom stacja bazowa lacznosc radiowa
Hytera DMR trunking Cube instalacja rtcom stacja bazowa lacznosc radiowa

Software Defined Radio (SDR)

Na tej samej platformie sprzętowej można sterować pojemnością nośników (1 do 8) i zarządzać częstotliwościami za pomocą sterowania programowego; w ten sposób można stworzyć elastyczny system przyjazny dla użytkownika. SDR zapewnia łatwe sterowanie stacją bazową i oferuje dostrojone opcje rozszerzeń.

Wysoka wydajność częstotliwości

Na podstawie technologii Multicarrier odległość między kanałami w pracy wielokanałowej jest większa niż 50 kHz zamiast standardowych 250 kHz i więcej. Ponadto urządzenie może pracować z wykorzystaniem technologii Simulcasting łączności dyspozytorskiej DMR, to znaczy, że wszystkie stacje bazowe w sieci mogą zajmować te same częstotliwości.

Źródło: RTcom

RTcom logo
RTcom logo

Dystrybutorem produktów Hytera w Polsce jest firma RTcom –  www.rtcom.pl
Firma dostarcza cyfrowe systemy łączności Hytera jak i analogowe w oparciu o urządzenia HYT. RTcom jest także autoryzowanym partnerem firm Sonic Communications Ltd., TEMCO Japan, Voxtech, LeAntenne, HyTracks oraz LS

Więcej: http://www.hytera-mobilfunk.com/

Hytera logo

 Hytera Communications Corporation Ltd. jest drugim największym dostawcą urządzeń łączności profesjonalnej na świecie. Działa na rynku od 1993 roku. Hytera oferuje profesjonalne rozwiązania w technologii cyfrowej: w standardzie DMR (konwencjonalny Tier II,  trunkingowy Tier III), TETRA, PDT oraz konwencjonalnej analogowej i trunkingowej MPT1327. Hytera dostarcza także specjalizowane systemy łączności dla transportu publicznego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń