Fabryka Hytera utrzymała produkcję w Chinach pomimo epidemii koronawirusa

Hytera-fabryka-chiny-hala-produkcyjna-radiotelefony

Inteligentne centrum produkcyjne firmy Hytera w Shenzhen utrzymało nieprzerwaną produkcję podczas epidemii koronawirus COVID-19. Firma dostosowała procesy produkcyjne i logistyczne tak, aby zapewnić ciągłość dostaw. Co więcej, fabryce udało się przestawić produkcję na wytwarzanie jednorazowych masek w odpowiedzi na rosnącą potrzebę chwili.

Hytera,dzięki inwestycji w inteligentne rozwiązania w zakresie produkcji i łańcucha dostaw, była w stanie utrzymać swoje systemy produkcyjne normalnie działające pomimo zagrożenia dla globalnego łańcucha dostaw spowodowanego pandemią COVID-19. Kluczem do tej zdolności okazał się być wysoki poziom inteligencji technologii produkcji oraz automatyzacji.

Hytera zaczęła wdrażać inteligentne rozwiązania produkcyjne w swoim centrum w Shenzhen już w 2013 roku, aby spełnić wymagające kryteria produkcyjne, w tym cykle dostaw i niezawodność produktów. Firma ma teraz ponad dziesięć inteligentnych linii produkcyjnych. Hytera Smart Factory w Shenzhen obejmuje również inteligentne systemy magazynowe i logistyczne.

hytera-fabryka-chiny-smart-factory

Elastyczność inteligentnych procesów produkcyjnych Hytera pozwoliła również firmie zmienić niektóre linie produkcyjne na produkcję jednorazowych masek na twarz, aby pomóc w walce z globalnym niedoborem spowodowanym epidemią COVID-19.

Produkcja masek na twarz rozpoczęła się na początku lutego i została szybko zwiększona, aby osiągnąć poziomy produkcji masowej. Jednorazowe maski na twarz Hytera są już dostępne na rynku na całym świecie.

hytera-fabryka-produkcja-masek-jednorazowych

Reakcja Hytera na wybuch COVID-19 poszła jeszcze dalej. Firma natychmiast utworzyła krajowy zespół wsparcia w sytuacjach kryzysowych i skontaktowała się z komitetami ds. Zdrowia, departamentami prewencji i kontroli, instytucjami medycznymi i organizacjami non-profit w całych Chinach, aby pomóc w koordynowaniu wszystkich aspektów wsparcia, w tym darowizn na sprzęt, wsparcia komunikacyjnego i terenowego usługi. Firma przekazała również ponad 3000 urządzeń komunikacyjnych w całym kraju, pomagając w wypełnianiu obowiązków społecznych w firmie.

hytera-maseczka-jednorazowa

Opracowanie inteligentnego systemu produkcyjnego jest jednym z głównych rezultatów strategii ciągłej inwestycji firmy Hytera w badania i rozwój. Firma inwestuje 15% swoich rocznych przychodów w badania i rozwój, a na świecie zgłoszono 2342 patenty. Około 40% personelu to inżynierowie R&D, z których 80% posiada tytuł magistra lub doktora.

Źródło: https://www.hytera.com/en

Więcej:http://www.hytera-mobilfunk.com/

Hytera logo

Hytera Communications Corporation Ltd. jest drugim największym dostawcą urządzeń łączności profesjonalnej na świecie. Działa na rynku od 1993 roku. Hytera oferuje profesjonalne rozwiązania w technologii cyfrowej: w standardzie DMR (konwencjonalny Tier II, trunkingowy Tier III), TETRA, PDT oraz konwencjonalnej analogowej i trunkingowej MPT1327. Hytera dostarcza także specjalizowane systemy łączności dla transportu publicznego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń