Dzień otwarty ATDI: Czas na 5G

atid-10-lat-w-polsce

Firma ATDI, tradycyjnie w Tłusty Czwartek (który w tym roku przypada 20 lutego) zaprasza wszystkich pasjonatów telekomunikacji na spotkanie w warszawskiej siedzibie ATDI. Dzień Otwarty to doskonała okazja, by poznać najnowsze osiągnięcia z branży, omówić interesujące zagadnienia i wymienić doświadczenia.

Główny temat tegorocznej edycji brzmi: Czas na 5G – jak wdrażanie nowej technologii inspiruje telekomunikację i naukę.
Gościem specjalnym będzie przedstawiciel Federal Office of Communications OFCOM Switzerland.
Spotkacie Państwo wielu ciekawych gości z grona nauki i technologii. Przedstawimy również nowinki z zakresu nowych funkcji narzędzi grupy HTZ i nową aplikację!

Data i miejsce : czwartek 20 luty, biuro ATDI przy ul. Nowy Świat 54/56 w Warszawie.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 18.02.2020 na adres biuro@atdi-group.com lub telefonicznie 22 828 92 08.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Z okazji Tłustego Czwartku, tradycyjnie częstujemy pączkami. Wydarzenie zostało objęte patronatem CCIFP – Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej.

Zapisz się już dziś!

Źródło: ATDI Polska

O firmie ATDI Sp. z o.o. (www.atdi.com)
ATDI logoATDI została założona w 1991 roku i przez te lata zdobyła olbrzymie doświadczenie w dziedzinie planowania radiowego w różnych dziedzinach niezbędnych do dostarczania globalnych rozwiązań związanych z analizami sieci radiowych i zarządzaniem widmem. Spółka ATDI świadczy również usługi projektowania bezprzewodowych sieci telekomunikacyjnych z użyciem swojego flagowego produktu ICS telecom, który wspiera wszystkie technologie radiowe (LTE, GSM-R, TETRA i wiele innych).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń