X10DR – rewolucyjny mikrofonogłośnik bezprzewodowy

x10dr-bezprzewodowy-mikrofonoglosnik.png

Firma Wireless Pacific zaprezentowała nowy, rewolucyjny mikrofonogłośnik bezprzewodowy X10DR. Urządzenie umożliwia bezpieczną komunikację z radiotelefonem na dystansie nawet do 300 metrów. Jest to idealne rozwiązanie w sytuacjach wymagających oddalenia się od radiotelefonu stacjonarnego lub przewoźnego.

Urządzenie waży tylko 149 gramów i złożone jest ze słuchawki i stacji bazowej, która podłącza się do radiotelefonu. Pasmo pracy bezprzewodowej to 2,4 – 2,48 GHz. Producent oferuje kable interfejsowe pozwalające na współpracę z popularnymi radiotelefonami takich firm jak: Icom, Kenwood, Simoco, Sepura, Motorola Solutions, Hytera czy Tait.

Producent twierdzi, że X10DR zrewolucjonizuje sposób korzystania z radiotelefonów. Urządzenia spełnia normę IP55 oraz standard MIL-STD 810. Dzięki akumulatorowi o pojemności 1200 mAh pozwala na co najmniej 12 godzin ciągłej pracy. Bezpieczeństwo komunikacji zapewnione jest dzięki zastosowaniu 64 lub 128-bitowego klucza kryptograficznego. Do komunikacji radiowej wykorzystano protokół Bluetooth 802.15 z klasą mocy 1 (100 mW).

x10dr-zasada-dzialania.jpg

Obejrzyj wideo test X10DR

{youtube} zJp3zSMAsEs{/youtube}

Szczegóły na stronie: http://www.wirelesscorpltd.com/solutions/wireless-pacific/x10dr

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń