Vice-Prezydent ITU-R na Dniu Otwartym ATDI Polska

Haim-Mazar-Vice-Prezydent-ITU-R

Honorowym gościem dni otwartych w firmie ATDI Polska będzie profesor Haim Mazar, Vice-Prezydent ITU-R Study Group 1 – Spectrum Management, specjalista radiolokacji i byłym dyrektorem Spectrum, Licensing and Monitoring Ministerstwa Komunikacji Izraela.

Profesor Mazar (na zdjęciu powyżej) otworzy sesje poranne podczas której podzieli się z przybyłymi gośćmi relacją z ostatniej Światowej Konferencji Radiokomunikacyjnej w Genewie ITU WRC 15 na temat najnowszych ustaleń dotyczących regulacji radiowej. W planach spotkania są również nowości technologii 5G i nie tylko.

Data i miejsce: 4 lutego 2016, biuro ATDI przy ul. Nowy Świat 54/56 w Warszawie.
Zorganizowane będą dwa panele spotkań, w godzinach: 10:00 – 12:00 oraz 14:00 – 16:00.
Przedstawiciele firmy będą do dyspozycji uczestników w godzinach 9:00-18:00

Z okazji Tłustego Czwartku, tradycyjnie każdy uczestnik zostanie poczęstowany pysznymi pączkami. Zainteresowane osoby prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 1 lutego 2016 mailowo lub telefonicznie ( biuro@atdi.com, tel. 22 828 92 08).

Źródło: ATDI Polska Fot. haim-mazar.com

O firmie ATDI Sp. z o.o. (www.atdi.pl)
ATDI logoATDI została założona w 1991 roku i przez te lata zdobyła olbrzymie doświadczenie w dziedzinie planowania radiowego w różnych dziedzinach niezbędnych do dostarczania globalnych rozwiązań związanych z analizami sieci radiowych i zarządzaniem widmem. Spółka ATDI świadczy również usługi projektowania bezprzewodowych sieci telekomunikacyjnych z użyciem swojego flagowego produktu ICS telecom, który wspiera wszystkie technologie radiowe (LTE, GSM-R, TETRA i wiele innych).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń