System Kenwood NEXEDGE dalej wspiera pracę Służby Ochrony Państwa

SOP-sluzba-ochrony-panstwa.

Firma Elektrit, polski dystrybutor łączności radiowej marki JVCKENWOOD, podpisała umowę ze Służbą Ochrony Państwa (SOP) na dostawę sprzętu łączności radiowej w ramach publicznego postępowania przetargowego pt. “Dostawa systemu łączności kamuflowanej, cyfrowych radiotelefonów nasobnych, radiotelefonów samochodowych, ochronników słuchu, zestawów komunikacyjnych oraz akcesoriów do radiotelefonów”

Podpisana umowa obejmuję dostawę ponad 170 radiotelefonów wraz osprzętem pracujących w oparciu o cyfrowy protokół NXDN – między innymi sprawdzone już radiotelefony serii NX-200GE oraz nowe, flagowe NX-5200E. Dodatkowo w dostawie mają znaleźć się kamuflowane słuchawki, futerały czy akumulatory. KENWOOD NX-5200/NX-5300 to najnowszej generacji przenośne radiotelefony cyfrowe NEXEDGE (NXDN). Radiotelefony te oferowane są w wersji na pasmo VHF i UHF. Główne cechy to moc nadawcza od 1/5 W, pełna lub uproszczona klawiatura, kolorowy, transrefleksyjny wyświetlacz TFT o przekątnej 1/74″ zapewniający dobrą widoczność nawet przy bezpośrednim oświetleniu promieniami słonecznymi, 1-watowy głośnik.

SOP-Andrzej-Duda.jpg

SOP-funkcjonariusz-z-radiotelefonem-Kenwood-NEXEDGE

Służba Ochrony Państwa (wcześniej BOR – Biuro Ochrony Państwa) już od prawie 10 lat zawierza swoją komunikacje cyfrowemu systemowi łączności radiowej Kenwood NEXEDGE. SOP to jedna z wielu służb w Polsce, w których gwarancja łączności równa się gwarancji powodzenia zadania.

Źródło: http://www.elektrit.pl/ Zdjęcie: SOP

O firmieElektrit Sp. z o.o.

Elektrit-logo.pngFirma Elektrit Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem Kenwood Corporation na rynku polskim. Główną dziedziną działalności firmy jest bezprzewodowa łączność radiowa. Firma buduje zarówno konwencjonalne sieci dyspozytorskie, jak i sieci trankingowe. Oferta firmy obejmuje szeroki asortyment radiotelefonów Kenwood, jak również akcesoria do radiotelefonów przenośnych, przewoźnych i bazowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń