Dostawa nowych radiotelefonów przenośnych dla SOP

Służba Ochrony Państwa baner

Służba Ochrony Państwa opublikowała przetarg na dostawę 145 kompletów radiotelefonów przenośnych. Zwycięzca będzie miał 90 dni na wykonanie przedmiotu zamówienia. Radiotelefony dla SOP mają mieć możliwość pracy w trybie simpleks i duosimpleks. Funkcjonariusze będą mogli pracować na dowolnym, z co najmniej 250 zaprogramowanych kanałów z możliwością podzielenia na strefy. Odstęp międzykanałowy ma wynosić 12,5 i 6,25 kHz, co jest charakterystyczne dla wąskopasmowego systemu Kenwood.

Jako że SOP od wielu lat wykorzystuje system Kenwood NEXEDGE, kluczowym wymaganiem jest pełna kompatybilność z radiotelefonami przenośnymi Kenwood NX 200, przewoźnymi Kenwood NX 700 oraz retransmisyjnymi stacjami trankingowymi Kenwood NXR 700.

W skład jednego kompletu ma wchodzić poza samym radiotelefonem, również dwa akumulatory (litowo-jonowe o pojemności minimum 1800 mAh), ładowarka do nich, klips do paska, futerał skórzany do akumulatora oraz antena o długości 15 cm pracująca w zakresie częstotliwości 162 – 174 MHz. Ze względu na specyfikę pracy, SOP wymaga też dostarczenia dwuczęściowego zestawu kamuflowanego, dołączanego za pomocą adaptera akcesoriów bez konieczności użycia narzędzi. Ma on być w kolorze czarnym z bezbarwnym fonowodem i wkładką douszną. Okres gwarancji ma wynieść minimum 24 miesiące na radiotelefon oraz akumulatory oraz 12 miesięcy na pozostałe akcesoria. Przedłużenie okresu wymaganej gwarancji będzie premiowane dodatkowymi punktami.

Zasilanie z baterii akumulatorów musi pozwalać na pracę minimum 8 godzin, przy proporcjach nadawania/odbioru/stanu gotowości do pracy wynoszących odpowiednio 5%/5% / 90% i mocy nadajnika 5W

O wyborze oferty zdecyduje cena (60%), termin realizacji (20%) oraz okres gwarancji (20%). Nie jest wymagane wniesienie wadium. Oferty należy składać do dnia 21 lipca br,, do godziny 11:30.

Źródło: https://www.sop.gov.pl/bip/…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń