Służba ochrony Państwa kupuje radiotelefony noszone

www_sop_gov_pl.jpg

Służba Ochrony Państwa ogłosiła przetarg na dostawę 52 kompletów radiotelefonów nasobnych. Warto przypomnieć, iż system łączności radiowej SOP (dawniej BOR) oparty jest na urządzeniach firmy Kenwood.

Przedmiotem zamówienia są 52 radiotelefony noszone z wyświetlaczem – w następującym ukompletowaniu:

– zestaw nadawczo-odbiorczy;

– 2 akumulatory LiJon o pojemności minimum 1800 mAh (tego samego producenta co zespół N/O). Zamawiający wymaga, aby radiotelefon mógł pracować na jednym naładowaniu przez minimum 8 godzin, przy proporcjach nadawania/ odbioru/ stanu gotowości do pracy wynoszących odpowiednio 5% / 5% / 90% i mocy nadajnika 5W;

– antena min. 162 -174 MHz o długości min. 15 cm;

– zestaw kamuflowany dwuczęściowy, dołączany za pomocą adaptera akcesoriów bez użycia narzędzi, w kolorze czarnym z bezbarwnym fonowodem i wkładką douszną;

– adapter akcesoriów w kolorze czarnym podłączany do gniazda akcesoriów;

– ładowarka do akumulatorów, jednopozycyjna 230V 50Hz, z sygnalizacją cyklu pracy ładowania i zakończenia ładowania;

– klips do pasa (szerokość pasa 50 mm);

– skórzany futerał do akumulatorów, w kolorze czarnym lub granatowym, wyposażony w klips do pasa (szerokość pasa 50-55 mm), zabezpieczony w sposób uniemożliwiający samodzielne wysunięcie baterii oraz samodzielne jego przemieszczanie na pasie podczas poruszania się.

Radiotelefony powinny posiadać odstęp międzykanałowy minimum 12,5 kHz i 6,25 kHz w trybie cyfrowym, a także modulacje F3E, F1D, F2D, F1E, F7W z możliwością automatycznego rozpoznawania modulacji analogowej i cyfrowej odbieranej na kanale radiowym oraz automatycznym przełączeniem się nadajnika na modulację odbieraną. Warto zaznaczyć także, iż radiotelefon musi zapewniać pełną współpracę z radiotelefonami przenośnymi Kenwood NX200, przewoźnymi Kenwood NX700, retransmisyjnymi stacjami trankingowymi Kenwood NXR700 w zakresie wszystkich realizowanych przez nie funkcji.

Gwarancja ma wynosić minimum 24 miesiące na zespół N/O i akumulatory oraz minimum 12 miesięcy na pozostałe akcesoria. Kryterium oceny ofert to w 60% cena, w 20% termin realizacji oraz 20% okres gwarancji.

Oferty można składać do 4 maja br. do godziny 10, a ich komisyjne otwarcie nastąpi godzinę później. Wymagany termin wykonania to maksymalnie 90 dni od dnia podpisania umowy.

Źródło: sop.gov.pl & własne; Fot.: sop.gov.pl [zdjęcie]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń