RadioPartners realizuje serwis pogwarancyjny łączności TETRA dla KWP Łódź

warminsko-mazurska_policja_gov_pl Ślubowanie

Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi podała wyniki przetargu na świadczenie usług w zakresie konserwacji radiowego sprzętu komunikacyjnego.

Oferty w przetargu można było składać do 18 stycznia br., a przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi serwisu pogwarancyjnego systemu trankingowego w standardzie TETRA, wdrożonego w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Łodzi. Jest to system produkcji Sepura Systems – o nazwie handlowej eXTRAS ver. 5.1.130.0 AIE TEA1. Wspomniany system składa się z:

a) trzech stacji bazowych TETRA eXTRAS FR400, każda z 4 nośnymi;

b) centrali systemu z interfejsami do:

– centrali telefonicznej PABX,

– zewnętrznych systemów pakietowej transmisji danych;

– krótkich wiadomości tekstowych;

– ośmiu analogowych stacji bazowych MTR2000;

c) centralnego serwera rejestratora korespondencji z 12 klientami;

d) podsystemu nadzoru i monitorowania pracy systemu;

e) jedenastu konsol dyspozytorskich z serwerem SICS-NET;

f) podsystemu szyfrowania interfejsu radiowego z serwerem kluczy.

Umowa serwisu pogwarancyjnego ma obowiązywać (od podpisania umowy)do 31 grudnia 2019 r. W ramach podpisanej umowy – w porozumieniu z zamawiającym – mają być zrealizowane 3 okresowe przeglądy elementów infrastruktury oraz konsol: pierwszy – najpóźniej 30 dni od podpisania umowy; drugi – po roku od podpisania umowy; trzeci – najpóźniej 30 dni przed upływem 24-miesięcznego okresu trwania umowy. W przypadku stwierdzenia niesprawności urządzeń technicznych, stanowiących przedmiot przeglądu okresowego, mają być dokonywane naprawy na ściśle określonych zasadach (odpowiednio zdefiniowane: „awaria 1. stopnia” lub „awaria 2. stopnia”).

Wykonawca jest też zobowiązany m.in., do przyjmowania zgłoszeń a awariach 24 h/dobę, przez 7 dni w tygodniu. Zarówno w przypadku awarii 1. stopnia, jak i awarii 2. stopnia określono czasy reakcji i czasy usunięcia awarii.

Jedyną ofertę złożyła warszawska spółka RadioPartners, a zamawiający oficjalnie opublikował już (z datą 7.02.2018) informację o wyborze wspomnianej oferty jako najkorzystniejszej.

Źródło: przetargi.lodzka.policja.gov.pl ; Fot.: warminsko-mazurska.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń