Siódma edycja Polskiego Kongresu ITS

polski-kongres-its-2014-warszawa-baner

Już po raz siódmy, Stowarzyszenie Inteligentne Systemy Transportowe ITS POLSKA ma przyjemność zaprosić na największe i najważniejsze wydarzenie w sektorze Inteligentnych Systemów Transportowych jakim jest POLSKI KONGRES ITS (PKITS). Kolejna edycja odbędzie się w dniach 28–29 maja 2014 r. w Warszawie w hotelu Marriott. RadioTech.pl jest partnerem medialnym tego wydarzenia.

POLSKI KONGRES ITS jak zawsze jest wyjątkową okazją do spotkania się specjalistów, którzy dzięki swojemu zaangażowaniu i wiedzy mogą dzielić się informacjami i doświadczeniami branżowymi. Poprzez swoją regularność PKITS stał się niepowtarzalną platformą do spotkania grona fachowców z sektora publicznego i prywatnego, gdzie łączą się różne gałęzie nauki, techniki i przemysłu: od telekomunikacji, przez infrastrukturę informatyczną, aż po elektroniczne elementy wyposażenia dróg i pojazdów.

Nadchodząca edycja podsumuje dotychczasowe wdrożenia w kraju, w tym postęp w realizacji zaawansowanych systemów zarządzania ruchem drogowym i transportem zbiorowym w miastach, wspartych finansowo środkami unijnych programów operacyjnych 2007–2013. Zostaną wyciągnięte wnioski z dotychczasowych doświadczeń związanych z elektronicznymi systemami poboru opłat, a także poruszone zostaną wyzwania związane z budową systemów w sytuacji braku krajowej architektury ITS i standardów.

Jednym z ważnych tematów będą Systemy Zarządzania Ruchem Kolejowym, gdzie poruszana będzie problematyka wdrażania systemów radiokomunikacyjnych dla kolejnictwa standardu GSM-R.

Więcej szczegółów o kongresie dostępnych na stronie: www.pkits.pl

Kontakt do Biura Organizacyjnego POLSKIEGO KONGRESU ITS:

Net Solutions

e-mail: biuro@pkits.pl;

tel. + 48 (22) 870-03-90

fax. +48 (22) 250-11-67

Źródło: pkits.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń