ATDI rekrutuje developera oprogramowania

atdi-oferta-pracy-2020

ATDI, lider w zakresie planowania radiowego i zarządzania widmem częstotliwościowym, rozszerza swój zespół o programistę. Zespół specjalistów ATDI, którzy zajmują się tworzeniem i rozwojem oprogramowania dla sektora radiokomunikacji i zarządzania częstotliwościami, powiększa się!

ATDI Group jest światowym liderem rozwoju i wdrażania zautomatyzowanych systemów zarządzania widmem, z zaproponowanych przez nas rozwiązań korzysta obecnie 2000 klientów z całego świata.

• Zakres obowiązków
Rozwijanie aplikacji z dziedziny telekomunikacji, od dopracowania specyfikacji „na życzenie” Klienta, poprzez kreatywną pracę deweloperską i testy, do współpracy z działem marketingu w przygotowaniu dokumentacji dla użytkownika.

• Od kandydata oczekujemy
wykształcenia wyższego I lub II stopnia, powiązane z technikami informatycznymi lub telekomunikacją przynajmniej dwóch lat doświadczenia w programowaniu aplikacji znajomości technologii/bibliotek: C#, .NET 4.6, WPF, SQL, WCF znajomości języków programowania wykorzystywanych w ramach rozwiązań ASF (Python, Java,Scala, R) dodatkowym atutem będzie znajomość: MVVM, Oracle, PostgreSQL, nHibernate, XSLT, .NET Core, Linux, Vue.js, Entity Framework, AngularJS, HTML, MongoDB, Xamarin dobrego poziomu języka angielskiego zdolności analitycznych i organizacyjnych komunikatywności pasji deweloperskiej.

JESTEŚ PASJONATEM DEWELOPERKI I PRAGNIESZ DOŁĄCZYĆ DO WARSZAWSKIEGO ZESPOŁU TWÓRCÓW NIETUZINKOWYCH APLIKACJI? • Aplikuj wysyłając CV oraz list motywacyjny na adres mailowy: biuro@atdi-group.com!

Źródło: ATDI Polska

O firmie ATDI Sp. z o.o. (www.atdi.com)
ATDI logoATDI została założona w 1991 roku i przez te lata zdobyła olbrzymie doświadczenie w dziedzinie planowania radiowego w różnych dziedzinach niezbędnych do dostarczania globalnych rozwiązań związanych z analizami sieci radiowych i zarządzaniem widmem. Spółka ATDI świadczy również usługi projektowania bezprzewodowych sieci telekomunikacyjnych z użyciem swojego flagowego produktu ICS telecom, który wspiera wszystkie technologie radiowe (LTE, GSM-R, TETRA i wiele innych).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń