Oprogramowanie Hytera SmartDispatch w wersji 4.0

Hytera-SmartDispatch-wersja-4-0

RTcom, autoryzowany dystrybutor firmy Hytera na terenie Polski, poinformował o dostępności nowej wersji oprogramowania dyspozytorskiego Hytera SmartDispatch oznaczonej numerem 4.0.

Aplikacja SmartDispatch stworzona przez firmę Hytera umożliwia operatorowi konsoli dyspozytorskiej dostęp do sieci radiowej z poziomu aplikacji komputerowej. SmartDispatch może pracować w wersji jednostanowiskowej jak i wielostanowiskowej w oparciu o serwery i bramy umożliwiając budowę rozproszonych stanowisk dyspozytorskich.

Najnowsza wersja 4.0 wnosi wiele nowości.

  1. Obsługa map OpenStreetMap – oprócz wcześniej już dostępnych map Google Maps i obsługi silnika MapInfo dodano obsługę darmowych i uznanych map OpenStreetMap, zarówno w wersji online jak i offline. Należy dodać, że mapy OSM są całkowicie darmowe także do zastosowań komercyjnych.
  2. Obsługa map Google Maps w trybie offline – wersja 4.0 wnosi możliwość skorzystania z ww. map także w trybie lokalnym.
  3. Obsługa zdalnego programowania radiotelefonów OTAP – dodano długo wyczekiwaną możliwość zdalnego programowania radiotelefonów – Over The Air Programming.
  4. Systemowy rejestrator dźwięku – umożliwia rejestrację całej komunikacji głosowej odbywającej się w ramach systemu, włącznie z połączeniami indywidualnymi i grupowymi. W wielu przypadkach, czyni to klasyczne rejestratory niepotrzebnymi.

SmartDispatch-rejestrator-dzwieku

  1. Obsługa telemetrii – bezpośrednio z poziomu konsoli.
  2. Obsługa alarmów – możliwość otrzymywania i zarządzania odbieranymi alarmami.

Jak zawsze, aplikacja Hytera SmartDispatch dostępna jest w j. polskim.
Wraz z nową wersją aplikacji SmartDispatch, firma Hytera zaprezentowała także specjalnie przygotowaną stację roboczą do współpracy z radiotelefonami bazowymi Hytera MD785.

Hytera DS-6500, to komputer klasy PC w wykonaniu przemysłowym, umożliwiający także montaż jednego lub dwóch radiotelefonów MD785. Stacja robocza posiada wbudowane zasilacze oraz komplet wejść i wyjść. Całość tworzy wygodne i zwarte rozwiązanie, zajmujące niewiele więcej miejsca na biurku niż klasyczny komputer.

Hytera-DS-6500

Źródło: RTcom

RTcom logoDystrybutorem produktów Hytera w Polsce jest firma RTcom – www.rtcom.pl
Firma dostarcza cyfrowe systemy łączności Hytera jak i analogowe w oparciu o urządzenia HYT. RTcom jest także autoryzowanym partnerem firm Sonic Communications Ltd., TEMCO Japan, Voxtech, LeAntenne, HyTracks.

Hytera logo

Hytera Communications Corporation Ltd. jest drugim największym dostawcą urządzeń łączności profesjonalnej na świecie. Działa na rynku od 1993 roku. Hytera oferuje profesjonalne rozwiązania w technologii cyfrowej w standardzie DMR (konwencjonalny Tier II, trunkingowy Tier III), TETRA, PDT oraz konwencjonalnej analogowej i trunkingowej MPT1327. Hytera dostarcza także specjalizowane systemy łączności dla transportu publicznego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń