Hytera wsparła obchody 60-tej rocznicy panowania królowej Elżbiety II

London-Queen-Jubilee2.jpg

Londyn, sierpień 2012 r. – W niedzielę, 3 czerwca br. ponad tysiąc łodzi przepłynęło Tamizą w paradzie z okazji obchodów 60-lecia panowania brytyjskiej królowej, Elżbiety II. Sprzęt radiowy wykorzystany podczas tego prestiżowego wydarzenia dostarczył partner firmy Hytera w Wielkiej Brytanii, Roadphone NRB. Ponad 1800 nowych, ręcznych radiotelefonów DMR Hytera PD70X/PD78X zostało rozlokowanych wraz ze stacjami bazowymi, repeaterami i akcesoriami. Radiotelefony sprawdzały się znakomicie w bardzo wilgotnym środowisku, dzięki klasie ochrony IP67.

Podczas parady utworzono jedną z największych flotyll, jakie kiedykolwiek pojawiły się na Tamizie. Pokłady były wypełnione pasażerami powiewającymi flagami, a całości widowiska dopełniały barki ze sprzętem nagłaśniającym grającym muzykę i pływające dzwonnice.

Firmy Roadphone NRB i Hytera są niezwykle dumne i zaszczycone możliwością odegrania kluczowej roli w tym przedsięwzięciu. Oprócz diamentowego jubileuszu brytyjskiej krótlowej, produkty i rozwiązania firmy Hytera wspierały również inne wielkie wydarzenia w tym roku, takie jak Euro 2012, wspólne manewry wojsk Chin i Tajlandii oraz święta Esala Poya w Sri Lance.

Źródło:www.hytera.com

Hytera logoFirma Hytera, obecnie największy w Chinach dostawca profesjonalnego sprzętu radiokomunikacyjnego. Swoje działania koncentruje na opracowywaniu, produkowaniu i wprowadzaniu na rynek radiotelefonów, zarówno analogowych jak i cyfrowych, konwencjonalnych i trunkingowych, a także przenośnych i mobilnych terminali, na sprzęcie systemowym kończąc.

RTcom-logoW Polsce, dystrybutorem rozwiązań Hytera jest firma RTcom – http://www.rtcom.pl./ RTcom działa od roku 2011 i zajmuje się dystrybucją oraz sprzedażą szerokiej gamy urządzeń radiokomunikacyjnych. Zespół firmy tworzą doświadczeni pracownicy o długim stażu i doświadczeniu w tej branży.

Czytaj również:

Hytera wspiera Bike Maraton 2012

Hytera otwiera nową fabrykę w Shenzen

Hytera prezentuje nowy mobilny przemiennik DMR RD965

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń