Hytera Mobilfunk przedstawia nową kamerę Bodycam VM550 podczas PMRExpo 2018

Camera-Hytera-VM550

Firma Hytera prezentuje podczas PMRExpo 2018 po raz pierwszy swoją nową kamerę VM550. Ważący mniej niż 170 g model VM685 Bodycam to kompaktowa wersja w poręcznym formacie, wyprodukowana przez specjalistów od profesjonalnej komunikacji radiowej, której funkcjonalność spełnia najwyższe wymagania.

Nowy model VM550 łączy wiele funkcji w jednym urządzeniu: kamera o wysokiej rozdzielczości umożliwia rejestrowanie obrazów i filmów w jakości HD, a mikrofon z głośnikiem 2 W (bezprzewodowy Bluetooth) zapewnia w każdej chwili wyraźnej przekazywanie i rejestrowanie dźwięku również w miejscach o dużym hałasie. Połączenia radiowe można wygodnie i szybko wykonywać za pomocą przycisku PTT.

Kamera VM550, wyposażona w wydajny i szybko ładujący akumulator, może nagrać do siedmiu godzin filmów, a jej czas pracy w trybie czuwania wynosi do 200 godzin. Ze względu na mały rozmiar i niewielki ciężar nowa kamera BWC marki Hytera mieści się w prawie każdej kieszeni. Dzięki temu idealnie sprawdza się w różnych akcjach, w których wymagana jest obszerna dokumentacja zdjęciowa w ramach zabezpieczania dowodów. Zdjęcia i filmy można zapisywać przez kabel USB, Bluetooth lub połączenie Wi-Fi kamery.

Model VM550 jest tak wytrzymały, że bez problemu spełnia wymagania norm MIL-STD810 G oraz IP67 oraz zapewnia użytkownikowi skuteczność również w trudnych miejscach. Kamera BWC VM550 jest kompatybilna z radiotelefonem multimodowym PTC760/PDC760 oraz z radiotelefonami DMR PD985 i PD785.

Najważniejsze cechy VM550 w skrócie:

  • mała, kompaktowa i lekka
  • kamera HD i mikrofon z głośnikiem 2 W
  • wydajny akumulator
  • trwała i niezawodna
  • ergonomiczna konstrukcja zapewnia łatwą obsługę

Źródło i fot:https://www.hytera-mobilfunk.com

RTcom logoDystrybutorem produktów Hytera w Polsce jest firma RTcom – www.rtcom.pl
Firma dostarcza cyfrowe systemy łączności Hytera jak i analogowe w oparciu o urządzenia HYT. RTcom jest także autoryzowanym partnerem firm Sonic Communications Ltd., TEMCO Japan, Voxtech, LeAntenne, HyTracks oraz LS Elektronik.

Hytera logo

Hytera Communications Corporation Ltd. jest drugim największym dostawcą urządzeń łączności profesjonalnej na świecie. Działa na rynku od 1993 roku. Hytera oferuje profesjonalne rozwiązania w technologii cyfrowej w standardzie DMR (konwencjonalny Tier II, trunkingowy Tier III), TETRA, PDT oraz konwencjonalnej analogowej i trunkingowej MPT1327. Hytera dostarcza także specjalizowane systemy łączności dla transportu publicznego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń