Dzień Otwarty ATDI 2019 – relacja

Agnieszka-Slosarska-ATDI-Polska-dzien-otwarty-2019.JPG

W ubiegły czwartek, 28 lutego odbył się Dzień Otwarty ATDI, lidera w dziedzinie planowania radiowego i zarządzania widmem częstotliwości. Uroczyste spotkanie dla klientów stworzyło doskonałą sposobność na zapoznanie się z nowościami firmy. Nie zabrakło również okazji do rozmów z ekspertami firmy o planowanych kierunkach rozwoju oferty.

Gości przywitała Agnieszka Slosarska, prezes ATDI Polska. Kolejne wystąpienie merytoryczne wygłosił Philippe Missud, współzałożyciel firmy oraz twórca najważniejszych produktów firmy tj: HTZ i ICS Telecom. Na spotkaniu zostały poruszone dwa nowe ważne aspekty: narodziny marki HTZ Technologies, na której czele stoi pierwsze oprogramowanie firmy ATDI HTZ warfare. Drugą ważną informacją, było zaprezentowanie najnowszej aplikacji HTZ Allocations, przeznaczonej dla urzędów komunikacji na Świecie. Aplikacja ta umożliwia operatorom edytowanie i utrzymywanie kompleksowego planu przeznaczeń częstotliwości w celach koordynacji działań między instytucjami, firmami i państwami.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji był system TETRA. Wybór tematu nie jest przypadkowy, gdyż jak wiadomo w tym roku Policja jest w trakcie przetargu na budowę systemu TETRA dla 13 regionów w Polsce. Będzie to największy projekt tego typu w bezpieczeństwie publicznym w Polsce. O etapach projektowania sieci TETRA opowiedział Rafał Michniewicz, Senior Engineer w ATDI Polska.

Agnieszka-ATDI-planowanie-sieci-radiowej-TETRA

Spore zainteresowanie i żywą dyskusję wzbudził panel dyskusyjny poprowadzony przez Marcina Talarczyka, specjalistę ds. telekomunikacji i radiokomunikacji, wieloletniego pracownik cywilny Policji, odpowiedzialnego m.in. za systemy radiokomunikacyjne.

Marcin-Talarczyk-ATDI-dzien-otwarty-2019

W spotkaniu uczestniczyło około 40 osób, w tym przedstawiciele UKE, WAT, Politechniki Warszawskiej, Policji, Straży Granicznej, Polskiego Radia, przedstawiciele prasy. Polsko Francuska Izba Gospodarcza CCIFP, która świętowała 25-lecie swojego istnienia była, obok RadioTech.pl, partnerem medialnym tego wydarzenia.

Podziękowania w imieniu ATDI:

Szanowni Państwo,

Bardzo dziękujemy za Państwa obecność i zaangażowanie w Dniu Otwartym ATDI, który cieszy się tak dużym zainteresowaniem.
Państwa obecność zainspirowała nas i utwierdziła w przekonaniu, że idziemy w dobrym kierunku i będziemy rozwijać kolejne, nowe rozwiązania radiokomunikacyjne.
Szczególne podziękowania dla naszych Prelegentów, którzy podzielili się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem.
Nasz Zespół jest do Państwa dyspozycji.

ATDI

Źródło: ATDI (atdi-group.com) ; Fot.: ATDI

ATDI LogoATDI, francuski lider rynku telekomunikacyjnego od trzech dekad pracuje nad rozwojem i wdrażaniem zautomatyzowanych systemów zarządzania widmem. Eksperci i inżynierowie firmy tworzą profesjonale oprogramowania cywilne i wojskowe, a z rozwiązań, które proponują, korzysta obecnie ponad 2000 klientów na całym świecie – w tym: telewizja, wojsko, administracje państwowe czy służby specjalne.

radioexpo

Aktualności

Zobacz też