DIGITEX z najlepszą ofertą na 41 punktów alarmowych dla powiatu otwockiego

powiat-otwocki-mapa-herb

Powiat otwocki ogłosił przetarg na dostawę, montaż i uruchomienie 41 punktów alarmowych w ramach realizacji projektu budowy zintegrowanego systemu ostrzegania i alarmowania ludności na terenie swojego powiatu. Oprócz dostawy syren i systemu monitorowania zamawiający wymaga dostawy łączności radiowej. Swoje oferty w przetargu złożyły trzy firmy. Budżet zamówienia wyniósł niespełna 1 mln złotych.

Każdy z 41 punktów alarmowych systemu ma składać się z syreny elektronicznej o mocy sumarycznej nie mniejszej niż 600 W, urządzenia sterującego (kontrolowanego za pomocą łącza internetowego oraz systemu łączności radiowej) oraz konstrukcji wsporczej. Zamówienie obejmuje też dostawę stacji pogodowej oraz detektora skażeń. Wykonawca będzie też odpowiedzialny za opracowanie projektu technicznego całego systemu.

Sterowanie będzie odbywać się drogą radiową w oparciu o system pracujący w paśmie VHF z odstępem międzykanałowym 12,5 kHz w trybie simpleksowym. System ma zapewnić szyfrowaną transmisję radiową.

Dnia 16 marca br., nastąpiło otwarcie ofert. Budżet wyniósł 915 560,40 zł brutto. Swoje oferty złożyły trzy podmioty, ale tylko propozycja DIGITEX z Sopotu mieści się w zadanym budżecie.

Zestawienie ofert jest następujące:

– Elbox Sp. z o.o. – 975 390,00 zł brutto;

– DIGITEX Sp. z o.o. Sp. k. – 739.000,00 zł. brutto;

– Krokus Piotr Kuźnicki – 950.000,00 zł. brutto.

Źródło: bip.powiat-otwocki.pl

Więcej o firmie Digitex Sp. z o.o. sp. k. (www.digitex.pl)

DigitexDigitex Sp. z o.o. sp. k. jest wiodącym polskim producentem zintegrowanych systemów alarmowania i ostrzegania ludności. Produkty digitex’a to w całości polska myśl techniczna. Własne biura konstrukcyjne i kilkudziesięciu wysoko wykwalifikowanych specjalistów z zakresu telekomunikacji, informatyki i elektroniki tworzy rozwiązania oparte na najnowszych światowych trendach i technologiach. Wszystkie produkty są elastycznie dostosowane do potrzeb i oczekiwań rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń