Świętokrzyski Urząd Wojewódzki rozbudowuje system alarmowania i ochrony ludności

www_kielce_uw_gov_pl_112

Świętokrzyski Urząd Wojewódzki w Kielcach ogłosił zapytanie dotyczące zakupu urządzeń DSP do łączności. Urządzenia przeznaczone są do pracy w systemie DSP-50 firmy Digitex.

Przedmiotem zamówienia jest 10 kompletów urządzeń, a każde z nich ma zawierać elementy takie jak m.in.:

– radiotelefon analogowy o mocy min. 25 W, VHF 136 – 174 MHz, w pełni współpracujący z dostarczonym urządzeniem DSP oraz systemem DSP 50 ;

– moduł kodera/dekodera;

– zespół sterowania syrenami: główną i rezerwową;

– zasilacz 230V oraz akumulator do zasilania rezerwowego;

– oprogramowanie wewnętrzne do alarmowania pożarowego, OC oraz umożliwiające wywoływanie pagerów;

– wewnętrzna centralka alarmowa oraz moduł do współpracy z pagerami serii DSP-90S;

– antena VHF z zyskiem co najmniej 2 dB;

– terminal komórkowy (wraz z anteną).

Warto zaznaczyć, iż wspomniany Zintegrowany System Alarmowania i Ochrony Ludności DSP-50 jest przeznaczony do zdalnego, radiowego uruchamiania syren alarmowych Obrony Cywilnej i Ochotniczych Straży Pożarnych oraz do powiadamiania osób wyposażonych w pagery (DSP-90S) i telefony komórkowe (Terminal DTG-53). Współpraca systemu DSP-50 ze specjalnymi syrenami elektronicznymi umożliwia również rozgłaszanie dowolnych dźwięków (np. komunikatów).

Dostarczone w ramach opisywanego zamówienia urządzenia mają zapewniać pełną współpracę w systemie DSP-50 oraz współpracę z systemem sterowania Digitex CZK. Wymagane jest udzielenie 2 letniej gwarancji, a wszystkie urządzenia DSP muszą być wyprodukowane w 2017 r. Sprzęt ma ponadto mieć zaprogramowane odpowiednie sygnały alarmowe oraz sygnał przywoławczy wykorzystywany w PSP. Z pozostałymi wymaganiami można zapoznać się w dokumentacji dotyczącej zamówienia.

Oferty można składać do 9 sierpnia br. do godziny 12. Zamówienie ma być zrealizowane w ciągu 30 dni kalendarzowych od podpisania umowy.

Źródło: bip.kielce.uw.gov.pl & digitex.pl; Fot.: kielce.uw.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń