Digitex na konferencji Intersec 2013 w Dubaju

platan-digitex-intersec-2013-dubaj.jpg

Firma Platan, właściciel najbardziej znanej polskiej marki Zintegrowanych Systemów Ostrzegania i Powiadamiania Ludności – digitex, wzięła udział w targach Intersec 2013 w Dubaju. Impreza odbyła się w dniach 15-17 stycznia 2013 roku.

Intersec to wiodące, regionalne targi branży zabezpieczeń na Bliskim Wschodzie. Podczas targów prezentowana jest kompleksowa oferta czołowych dostawców produktów i usług z zakresu ochrony mienia, informacji, systemów alarmowych, monitoringu oraz zabezpieczeń.

Spółka Platan prezentowała swoje kluczowe produkty, wśród nich:

  • System alarmowania i ostrzegania ludności,
  • digitexCZK/IP – niezawodny i szybki system alarmowania ludności wykorzystujący jako medium sieć LAN/WAN (VPN, światłowód, skrętka), WiFi, WiMAX,
  • System Terminali DTS-3000 zintegrowany z lokalizacją pojazdów i nawigacją samochodową,
  • System dyspozytorski OpenRDS,
  • Systemy telekomunikacyjne PBX (Prima, Micra, Libra),
  • Syreny elektroniczne DSE.

platan-digitex-system-alarmowania-Intersec-2013.jpg

Prezentowane produkty firmy cieszyły się sporym zainteresowaniem wśród odwiedzających. Udział w wystawie to nie tylko nowe kontakty, ale również prezentacja spółki Platan i jej rozwiązań na międzynarodowym rynku. Obecność na tak prestiżowej imprezie potwierdza światowy poziom działalności i konkurencyjności firmy.

platan-digitex-system-dyspozytorski-rds-100-Intersec-2013.jpg

Platan jest również producentem Systemu Zdalnego Sterowania DZS-360M do radiotelefonów MOTOROLA GM-340/360/380. System ten pozwala na sterowanie funkcjami radiotelefonu za pomocą 1 pary przewodów z odległości nawet do 20 km.

Źródło i fot: digitex.pl

O firmiePlatan Sp. z o.o. sp. k (www.platan.pl)

Platan logo firmyPlatan Sp. z o.o. sp. k. jest wiodącym polskim producentem abonenckich central telefonicznych i serwerów telekomunikacyjnych oraz zintegrowanych systemów powiadamiania digitex. Produkty Platana to w całości polska myśl techniczna. Własne biura konstrukcyjne i kilkudziesięciu wysoko wykwalifikowanych specjalistów z zakresu telekomunikacji, informatyki i elektroniki tworzy rozwiązania oparte na najnowszych światowych trendach i technologiach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń