ATDI zaprasza na dzień otwarty – 4 lutego 2016

ATDI-baner-www

Tradycyjnie w Tłusty Czwartek, firma ATDI, lider w dziedzinie planowania radiowego i zarządzania widmem częstotliwości, pragnie serdecznie zaprosić specjalistów i ekspertów branży radiokomunikacyjnej na Dzień Otwarty. Firma ma zamiar podzielić się nowinkami w dziedzinie telekomunikacji i zarządzania widmem.W chwili obecnej, ATDI jako jedni z pierwszych pracują nad wdrożeniem nowej technologii 5G w radiolokacji. W ostatnim czasie firma ATDI z sukcesem zakończyła duże prace projektowe “Budowy Infrastruktury systemu GSM-R na linii kolejowej E20/CE 20 korytarz F na odcinku Kunowice – Terespol”, jako podwykonawca firmy Thales.

Data i miejsce: 4 lutego 2016, biuro ATDI przy ul. Nowy Świat 54/56 w Warszawie.
Zorganizowane będą dwa panele spotkań, w godzinach: 10:00 – 12:00 oraz 14:00 – 16:00.
Przedstawiciele firmy będą do dyspozycji uczestników w godzinach 9:00-18:00

Współpracownik firmy ATDI, Mr Mazar właśnie został Vice-Prezydentem ITU-R Study Group 1 – Spectrum Management. Pracownicy ATDI są otwarci na wszelkie propozycje tematów, które chcielibyście Państwo dodatkowo poruszyć. Prosimy o wcześniejsze ich zgłoszenie (mailowo lub telefonicznie).

Z okazji Tłustego Czwartku, tradycyjnie każdy uczestnik zostanie poczęstowany pysznymi pączkami. Zainteresowane osoby prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 1 lutego 2016 mailowo lub telefonicznie (biuro@atdi.com, tel. 22 828 92 08).

Źródło: ATDI Polska

O firmie ATDI Sp. z o.o. (www.atdi.pl)
ATDI logoATDI została założona w 1991 roku i przez te lata zdobyła olbrzymie doświadczenie w dziedzinie planowania radiowego w różnych dziedzinach niezbędnych do dostarczania globalnych rozwiązań związanych z analizami sieci radiowych i zarządzaniem widmem. Spółka ATDI świadczy również usługi projektowania bezprzewodowych sieci telekomunikacyjnych z użyciem swojego flagowego produktu ICS telecom, który wspiera wszystkie technologie radiowe (LTE, GSM-R, TETRA i wiele innych).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń