ATDI: Oddziaływanie pola elektromagnetycznego : na plus czy na minus dla Obywateli?

ATDI - lider w dziedzinie planowania radiowego i zarządzania widmem

Jak co roku, firma ATDI lider w dziedzinie planowania radiowego i zarządzania widmem częstotliwości, pragnie serdecznie zaprosić specjalistów i ekspertów branży radiokomunikacyjnej na Dzień Otwarty.

Dzień Otwarty odbędzie się tradycyjnie już w Tłusty Czwartek w dniu 23 lutego 2017r. Impreza tegoroczna została objęta patronatem CCIFP – Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej. Głównym tematem tegorocznej edycji będzie wpływ pola elektromagnetycznego na człowieka, ze zwróceniem szczególnej uwagi na wchodzące właśnie w życie rekomendacje europejskie i międzynarodowe.

Z okazji Tłustego Czwartku, tradycyjnie każdy uczestnik zostanie poczęstowany pysznymi pączkami. Zainteresowane osoby prosimy o potwierdzenie uczestnictwa mailowo lub telefonicznie ( biuro@atdi.com, tel. 22 828 92 08).

Źródło: ATDI Polska

O firmie ATDI Sp. z o.o. (www.atdi.pl)
ATDI logoATDI została założona w 1991 roku i przez te lata zdobyła olbrzymie doświadczenie w dziedzinie planowania radiowego w różnych dziedzinach niezbędnych do dostarczania globalnych rozwiązań związanych z analizami sieci radiowych i zarządzaniem widmem. Spółka ATDI świadczy również usługi projektowania bezprzewodowych sieci telekomunikacyjnych z użyciem swojego flagowego produktu ICS telecom, który wspiera wszystkie technologie radiowe (LTE, GSM-R, TETRA i wiele innych).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń