ATDI będzie na MSPO 2015

Atdi-na-MSPO-2015-plakat

Firma ATDI, lider w dziedzinie planowania radiowego i zarządzania widmem częstotliwości, weźmie udział w XXIII edycji Międzynarodowych Targów Przemysłu Obronnego – MSPO 2015. Firma zaprezentuje rozwiązania w zakresie oprogramowania do zarządzania i monitorowania widmem, walki elektronicznej i komunikacji krytycznej.

Na stoisku firmy (B-15) będzie można zapoznać się m.in. z systemem walki elektronicznej HTZWarfare oraz ICS telecom. ATDI posiada 10 zaproszeń na MSPO, które upoważniają do bezpłatnego wejścia na targi dla osób które ukończyły 18 lat. Osoby chętne mogą napisać wiadomość z danymi kontaktowymi na adres biuro@atdi.pl. Zaproszenie zostanie przesłane w wersji elektronicznej. Decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja z zaproszeniem trwa do 28.08.2015.

Źródło: ATDI Polska

O firmie ATDI Sp. z o.o. (www.atdi.pl)
ATDI logoATDI została założona w 1991 roku i przez te lata zdobyła olbrzymie doświadczenie w dziedzinie planowania radiowego w różnych dziedzinach niezbędnych do dostarczania globalnych rozwiązań związanych z analizami sieci radiowych i zarządzaniem widmem. Spółka ATDI świadczy również usługi projektowania bezprzewodowych sieci telekomunikacyjnych z użyciem swojego flagowego produktu ICS telecom, który wspiera wszystkie technologie radiowe (LTE, GSM-R, TETRA i wiele innych).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń