W olsztyńskim pogotowiu nowy przetarg na instalację antenową

Pogotowie-Olsztyn-masz-radiowy.jpg

Dziś Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Olsztynie ogłosiła przetarg ZP42/2012 zatytułowany “System łączności radiowej“. Nazwa przetargu chyba trochę na wyrost. Po zapoznaniu się w treścią SIWZ dochodzimy do wniosku, że przedmiotem postępowania jest sama instalacja antenowa. Przetarg obejmuje dostawę i montaż 12 anten VHF (wraz z fiderami antenowymi) niezbędnych do zapewnienia łączności z zespołami wyjazdowymi pogotowia ratunkowego na terenie województwa Warmińsko – Mazurskiego.

Anteny są na tyle dokładnie opisane, że w specyfikacji zawarto nawet wymóg posiadania czterech przeciwwag o długości 1/4 fali. Ciekawe co w przypadku, gdy jakaś firma będzie chciała zaoferować anteny o tej samej funkcjonalności z trzema przeciwwagami? Wątpliwości rozwieją zapewne dodatkowe zapytania przetargowe.

Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie również sprawdzenie poprawności działania przedmiotu zamówienia oraz dostarczenie dokumentacji technicznej wykonawczej oraz powykonawczej wraz z dokumentacją zdjęciową.

Oferty należy składać do 25.07.2012 do godziny 09:00. Warto dodać, że łączność WSPR Olsztyn oparta jest na cyfrowym systemie MOTOTRBO.

Zachęcamy również do przeczytania artykułu p.t. Konsole dyspozytorskie w olsztyńskim pogotowiu.

Źródło i fot: http://pogotowie.olsztyn.sisco.info/?id=1494

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń