(VIDEO) Kenwood NEXEDGE w łódzkiej Straży Pożarnej

kenwood-nexedge-straz-pozarna-lodz.jpg

Wojewódzka Straż Pożarna w Łodzieksploatuje cyfrowy systemNEXEDGEfirmy Kenwood. Obecniew sieci trankingowej na terenie województwa działa120 radiotelefonów cyfrowych Kenwood. Zakup został zrealizowany pod koniec października ubiegłego roku w ramach projektu „System Zintegrowanych Stanowisk Kierowania i Dysponowania Zasobami Ratowniczymi Województwa Łódzkiego – Etap II”.

Sprzęt dostarczyła firma ELEKTRIT, zaś za wdrożenie była odpowiedzialna firma Alfa Radio z Bydgoszczy. Komercyjne uruchomienie zostało poprzedzone intensywnymi testami łączności, które miały miejsce już w 2010 roku. Obecnie systemy NEXEDGE funkcjonuje jeszcze w Straży Pożarnej w Białymstoku, Olsztynie, Toruniu oraz Gorzowie Wielkopolskim.

O zaletach cyfrowej technologi Kenwood na poniższym video opowiada Tomasz Masłowski, specjalista systemów informatycznych i łączności łódzkiej komendy PSP.

{youtube}uEbfT6CCRYo{/youtube}

Video zostało wyprodukowane przez RadioTech.pl na zlecenie Kenwood UK.

Zdjęcia i montaż: Mariusz Waruszewski, Sebastian Kunicki Studio Filmowe-Cinematografia. Fot: Szymon Piątkowski.

Więcej informacji o systemie cyfrowym Kenwood NEXEDGE można znaleźć na stronie www.nexedge.pl.

O firmieElektrit Sp. z o.o.

Elektrit-logo.pngFirma Elektrit Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem Kenwood Corporation na rynku polskim. Główną dziedziną działalności firmy jest bezprzewodowa łączność radiowa. Firma buduje zarówno konwencjonalne sieci dyspozytorskie jak i trankingowe. W ofercie firmy jest szeroki asortyment radiotelefonów Kenwood jak również dostępne na rynku akcesoria do radiotelefonów przenośnych, przewoźnych i bazowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń