TOP-10 2015 najbardziej popularnych artykułów w roku 2015

top-10-artykulow-radiotech-pl-rok-2015

Postanowiliśmy podsumować artykuły, które w roku 2015 pojawiły się na łamach naszego portalu. Spośród prawie 400 publikacji, poniżej przedstawiamy te które były najchętniej czytane (mające najwięcej odsłon). Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym czytelnikom za ubiegły rok. Cieszymy się, że popularność naszego serwisu oraz statystyki odwiedzalności wzrastają z roku na rok. Staramy się dostarczać najświeższe informacje z rozstrzygnięć przetargowych oraz aktualności ze świata i kraju.

Najczęściej czytanym artykułem była informacja o wycofaniu z oferty analogowych radiotelefonów Motorola. Może to świadczyć o tym, że w naszym kraju nadal funkcjonuje sporo analogowych sieci łączności radiowych i taka informacja była bardzo istotna z punktu widzenia naszych czytelników, którzy są jednocześnie użytkownikami analogowej łączności.

Innowacyjne połączenie technologii LTE z DMR w postaci smatfonu Runbo to kolejny temat, który przykuł uwagę czytelników. Jak zawsze staramy się jako pierwsi dotrzeć do rozstrzygnięć przetargowych i podać ją do wiadomości. Stąd nie dziwi zainteresowanie tak dużymi projektami, jak toczące się obecnie postępowania na budowę systemów TETRA w polskim sektorze energetycznym. Dalsze istotne wiadomości, to wybranie Orange na operatora transmisji danych dla Policji oraz zakup 800 radiotelefonów dla SOK. Sporym zainteresowaniem cieszyła się również zapowiedź Konferencji Radiokomunikacji Profesjonalnej RadioEXPO.

Grupę 10 najchętniej czytanych artykułów zamyka informacja o projekcie systemu łączności dla GITD oraz wcześniejsza informacja o rewolucyjnej łączności w służbach.

TOP 10 najchętniej czytanych artykułów serwisu RadioTech.pl w roku 2015:

1. Motorola przypomina o wycofaniu z oferty analogowych radiotelefonów

2. Runbo H1 4G – smartfon z LTE i funkcją radiotelefonu DMR

3. Motorola Solutions złożyła najkorzystniejszą cenowo ofertę w przetargu TETRA dla Energa-Operator

4. Orange wybrany przez Policję na dostawcę kart SIM

5. 800 cyfrowych radiotelefonów dla Straży Ochrony Kolei

6. Dwie oferty na radiotelefony DMR dla SOK

7. RadioEXPO 2015 – już za niecały miesiąc

8. Żandarmeria Wojskowa będzie miała problem z zakupieniem analogowych radiotelefonów

9. Łącznościowa rewolucja w służbach – przegląd prasy

10. Główny Inspektorat Transportu Drogowego zainteresowany systemami radiowymi

Źródło: własne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń