Targi PMRExpo 2018 – 232 wystawców przyciągnęło 4400 zwiedzających

PMRExpo-2018-welcome-KoelnMesse

Targi PMRExpo 2018 – które mały miejsce w dniach 27-29 listopada w Kolonii, w Niemczech -odwiedziło 4400 osób, zapoznając się z ofertą 232 wystawców oferujących produkty i usługi 73 firm z całego świata. Otwarcia targów dokonał Herbert Reul, minister spraw wewnętrznych kraju związkowego Nadrenia Północna – Westfalia.

Ostatniego dnia targów odbył się Szczyt na rzecz Bezpieczeństwa Łączności – koncentrujący się wokół tematyki centrów zarządzania. Prezentowano i dyskutowano w każdym aspekcie dotyczącym wyzwań, trendów, koncepcji oraz możliwych scenariuszów w przyszłości. Poruszano zagadnienia rozwoju systemów łączności kryzysowej, bezpieczeństwa komunikacji w różnych rodzajach przemysłu, perspektyw technologii 5G, sieci mieszanych i LTE, zintegrowanej cyfrowej sieci niemieckich służb mundurowych BOS, szerokopasmowych rozwiązań dla radiowych systemów wewnątrzbudynkowych, oraz problemów cyberbezpieczeństwa infrastruktury krytycznej.

Niezależnie od nieustannego umiędzynarodowiania targów w ostatnich latach, PMRExpo dodatkowo przyciągnęły wielu reprezentantów branży energetycznej, firm transportowych, oraz ośrodków przemysłowych, z tradycyjnie odwiedzającymi je specjalistami ochrony i ratownictwa na czele.

„O ile sieć BOS wciąż dominuje, to jednak odnotowaliśmy wzrost liczby przedsiębiorców przemysłowych i operatorów infrastruktury krytycznej na PMRExpo”, powiedział Thomas Sartorius z Holmberga. „Targi są też świetną okazją do pozyskania nowych kontaktów firmowych dla swojej własnej sieci”.

Siedem otwartych dla każdego debat eksperckich w hali targowej przyciągnęło liczną publiczność i wielu mówców z Niemiec i innych krajów. Przestrzeń ekspozycyjna przekraczała 4700 metrów kwadratowych.

„Kontrakty zawarte w trakcie PMRExpo 2018 przewyższają wszystkie poprzednie lata, zarówno pod względem jakościowym, jak ilościowym” ocenił Christian Cielinski z Panorama Antennas. „Kontrakty te obejmują cały świat, od Islandii po Turcję. Prowadziliśmy rozmowy z ludźmi z całego kontynentu, szczególnie z krajów skandynawskich, oraz centralnej i wschodniej Europy.”

Już dziś zapraszamy na konferencję RadioEXPO 2019, która odbędzie się w Warszawie w dniach 2-3 października 2019 roku.

GALERIA Zdjęć:

{gallery}PMRExpo-2018{/gallery}

Źródło i fot: PMRExpo, Fot. dodatkowe: własne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń