Szpital w Toruniu zamawia serwis swojej sieci radiowej

Wojewodzki-Szpital-Zespolony-Rydygiera-w-Toruniu

Wojewódzki Szpital Zespolony im. L. Rydygiera w Toruniu zamawia dwuletni serwis swojego systemu radiowego, który działa w ramach Państwowego Ratownictwa Medycznego. Zakres usługi obejmuje utrzymanie całodobowe w sprawności całej infrastruktury technicznej sieci radiowej cyfrowego systemu łączności radiowej na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego. Wykaz wybranego sprzętu obejmuje m.in. system MOTOTRBO z przemiennikami DR 3000, SLR 5500, antenami Procom, systemem dyspozytorskim ConSEL, radiotelefony i akcesoriami.

Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie całodobowe (w dni robocze, niedziele, święta i w dni wolne od pracy) w sprawności technicznej sieci radiokomunikacji ruchomej lądowej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. L. Rydygiera w Toruniu w ramach Państwowego Ratownictwa Medycznego.

Do czynności wykonywanych ramach usługi należy:

  • Utrzymanie w sprawności technicznej infrastruktury systemu PRM,
  • Utrzymanie w sprawności technicznej radiotelefonów samochodowych (12 szt.),
  • Ciągły monitoring połączeń oraz ich jakości sieci IP do poszczególnych lokalizacji – (połączenia do sieci Internet podstawowe WAN oraz rezerwowe LTE) oraz zgłaszanie uszkodzeń do instytucji odpowiedzialnych za prawidłowe połączenie z siecią Internet,
  • Wykonywanie upgade’u oraz napraw oprogramowania całej sieci i jej elementów oraz zmiany w konfiguracji, wynikajace ze zmian organizacyjnych pracy systemu PRM w tym: serwera komunikacyjnego, konsol, stanowiska serwisowego, routerów, radioserwerów,
  • Zdalny monitoring pracy stacji retransmisyjnych,
    Coroczne przeglądy pracy stacji retransmisyjnych, radioserwerów, stacji bazowych, (ZWRM), stacji samochodowych i stacji doręcznych (karetki) oraz instalacji antenowych i ich ewentualna naprawa.
  • Naprawy uszkodzonych elementów stacji retransmisyjnych, radioserwerów, stacji bazowych, samochodowych i doręcznych,
  • Coroczne (jeden raz w roku) przeglądy i konserwacja masztów anten bazowych i ich instalacji.

Swoją ofertę złożyła firma METRO-BIP Radiowe Systemy Przywoławcze z Gdańska za kwotę 218.448 zl brutto, która zmieściła się w założonym przez Zamawiającego budżecie 222.876 zł. Czas reakcji określono na 3 godziny, zaś czas naprawy to 3 dni.

Ubiegający musiał wykazać się minimum 2 usługami w zakresie sprawowania serwisu gwarancyjnego lub pogwarancyjnego sieci radiotelefonicznej Motorola Mototrbo w oparciu o przemienniki DMR i radiotelefony Mototrbo o wartości minimalnej 150.000,00 zł brutto każda usługa, w okresie ostatnich 3 lat.

Źródło: http://www.zp.wszz.torun.pl/…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń