TRX dostarczy 314 radiotelefonów stacjonarnych Motorola dla Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego

TRX stoisko Radioexpo 2017

Przedmiotem postępowania jest zakup 314 radiotelefonów stacjonarnych (działających w paśmie VHF) standardu DMR. Urządzenia mają pracować w systemie radiowym z ograniczonym dostępem do systemu RAS posiadanym przez MUW. Dodajmy, iż jest to warunek, który mogą spełnić jedynie radiotelefony firmy Motorola. Pozostałe wymagania to m.in. możliwość ustawiania poziomu mocy w zakresie 1-25W (w trybie serwisowym), minimum 160 kanałów oraz 2 strefy, kolorowy wyświetlacz, możliwość zdalnego programowania czy szyfrowanie.

Aktualnie wykorzystywane przez MUW przemienniki w Warszawie to urządzenia pracujące w systemie Mototrbo, w technologi TDMA: Motorola DR3000 oraz SLR 5500. System przemienników skonfigurowany jest do pracy z ograniczonym dostępem do systemu RAS firmy Motorola Solutions. Obecnie z systemem pracują radiotelefony serii DP4000 oraz DM4000.

Zamawiający oczekuje 3 programatorów na przednie złącze mikrofonowe oraz jednego oprogramowania dla całej dostawy (jednej licencji na programowanie lokalne i zdalne oraz sześć licencji na zdalny monitoring).

Kryterium oceny ofert to w 60% cena, a w 40% termin realizacji. Termin składania ofert upłynął 22 grudnia br., a najkorzystniejszą (i jedyną) ofertę złożyła białostocka firma TRX. Cena oferty to 583 tys zł brutto. Termin realizacji zamówienia to 25 tygodni od podpisania umowy.

Źródło: miniportal.uzp.gov.pl/  ; Fot.: własne [Radioexpo 2017, stoisko TRX]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń