Spółka Aksel w Sztokholmie na konferencji MOTOTRBO Day 2012

Mototrbo-cyfrowy-system-lacznosci-radiowej.jpg

(03.04.2012) Spółka Aksel, wiodący integrator profesjonalnych systemów radiokomunikacyjnych w Polsce, uczestniczyła w konferencji MOTOTRBO Day 2012. Konferencja odbyła się 28 marca br. w stolicy Szwecji i zgromadziła około 50 osób ze Skandynawii, zainteresowanych wdrażaniem radiowego systemu MOTOTRBO firmy Motorola.

Podczas imprezy spółka Aksel, prezentowała swoją zaawansowaną aplikację dyspozytorską ConSEL. Prezes firmy Aksel, Stanisław Słowik dokonał prezentacje aplikacji podczas 10 minutowego wykładu firmowego. Podczas ogólnej sesji można było zobaczyć próbki najnowszych radiotelefonów Mototrbo ze certyfikatem ATEX. Są to długo wyczekiwane przez branże radiotelefony, które najprawdopodobniej w czwartym kwartale 2012 roku znajdą się w ofercie firmy.

Udział w konferencji to nie tylko nowe kontakty, ale również prezentacja spółki Aksel i jej rozwiązań na międzynarodowym rynku aplikacji dyspozytorskich dla systemu Mototrbo. Obecność przedsiębiorstwa z Rybnika na tej prestiżowej imprezie potwierdza światowy poziom działalności i konkurencyjności firmy Aksel Sp. z o.o.

Źródło: http://aksel.com.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń