Simoco i Omnitronics integrują swoje produkty

simoco-omnitronics-integracja-produktow

Firma Omnitronics poinformowała o integracji oprogramowania dyspozytorskiego RediTALK i DX-Altus ze stacjami bazowymi Simoco DMR Tier III. Jest to efekt partnerskiej współpracy między Simoco i Omnitronics we wszystkich oddziałach regionalnych, włączając w to obszar USA, Wielkiej Brytanii i Australii.

Wprowadzenie na rynek interfejsów DMR Tier III rozszerza ofertę Omnitronics o nowe rozwiązania adresowane do użytkowników systemów P25-DFSI i systemów analogowych Simoco.

Zastosowanie oprogramowania RediTALK lub DX-Altus pozwala na lepszą wizualizację działań prowadzonych przez użytkowników terminali i oferuje wiele funkcji dostępnych jedynie w cyfrowych systemach łączności radiowej. Pozwala to na zwiększenie efektywności pracy i podniesienie poziomu bezpieczeństwa w instytucjach korzystających z sieci radiokomunikacyjnych.

“Firmy Simoco i Omnitronics od lat współpracowały podczas realizacji projektów związanych z sieciami łączności radiowej” powiedział John Florenca, dyrektor generalny Omnitronics. “Partnerska współpraca między firmami Omnitronics i Simoco oraz wykorzystanie oprogramowania RediTALK lub DX-Altus pozwala na tworzenie nowoczesnych, sieciowych systemów dyspozytorskich. To oprogramowanie stanowi istotną wartość dodaną dla produktów Simoco DMR Tier III”, dodał John Florenca.

Dystrybutorem produktów SIMOCO w Polsce jest firma RadioPartners z Warszawy.

Źródło: omnitronicsworld.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń