Siltec zaprasza na swoje stoisko podczas Eurpoltech 2017

Europoltech-2017-Siltec-zaproszenie

W imieniu firmy Siltec serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska (A-22) podczas Międzynarodowych Targów Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa EUROPOLTECH, które odbędą się w terminie 26-28 kwietnia 2017 r. w AMBEREXPO w Gdańsku.

Na stoisku firmy odwiedzający będą mieli możliwość zapoznania się ze sprzętem i rozwiązaniami partnerów biznesowych, takich jak: Sepura, Phonak, Procom, Roda, Leonardo, Sectra, Digital RF, Rolatube, Thales, Crossmatch, Extreme Cases, SFC, Honeywell. Na stoisku będą do dyspozycji inżynierowie firmy Sepura, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania.

O firmieSILTEC Sp. z o.o. siltec.pl

Siltec Sp. z o.o.SILTEC Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku od 1982 roku. Firma dostarcza klientom w kraju i za granicą niezawodne, cieszące się zaufaniem produkty i usługi: wyposażenie służące do ochrony informacji niejawnych i wrażliwych, agregaty prądotwórcze małej i dużej mocy oraz rozwiązania specjalne (w tym również systemy łączności radiowej) dla resortów mundurowych i instytucji centralnych państwa. Spółka zatrudnia obecnie około 120 osób.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń