RTcom na targach MSPO 2015

RTcom-na-targach-MSPO-2015

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska RTcom na zbliżających się targach MSPO w Kielcach – największej militarnej imprezie targowej w Polsce i na terenie europy środkowo-wschodniej. MSPO odbędzie się w dniach 1-4 września na terenie Targów Kielce. Firma RTcom na swoją ekspozycję w hali D, stoisko 86. Podczas targów zaprezentowanych zostanie szereg nowości firmy Hytera: – nowe modele radiotelefonów Hytera PD715Ex, PD415, PD405 – system łączności Hytera XPT – nowe akcesoria Bluetooth Przedstawionych zostanie również szereg nowości firmy Sonic Communications z zakresu profesjonalnych akcesoriów taktycznych i kamuflowanych audio i innych. Zapraszamy !

Źródło: RTcom

RTcom logoDystrybutorem produktów Hytera w Polsce jest firma RTcom – www.rtcom.pl
Firma dostarcza cyfrowe systemy łączności Hytera jak i analogowe w oparciu o urządzenia HYT. RTcom jest także autoryzowanym partnerem firm Sonic Communications Ltd., TEMCO Japan, Voxtech, LeAntenne, HyTracks.

Hytera logo

Hytera Communications Corporation Ltd. jest drugim największym dostawcą urządzeń łączności profesjonalnej na świecie. Działa na rynku od 1993 roku. Hytera oferuje profesjonalne rozwiązania w technologii cyfrowej w standardzie DMR (konwencjonalny Tier II, trunkingowy Tier III), TETRA, PDT oraz konwencjonalnej analogowej i trunkingowej MPT1327. Hytera dostarcza także specjalizowane systemy łączności dla transportu publicznego.publicznego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń