Rozwiązanie Hytera DMR dla policji w Bangladeszu

Flaga-policji-Bangladesz.jpg

Policja w stolicy Bangladeszu, Dhace, zakończyła pierwszy etap migracji z dotychczas używanego systemu analogowego na cyfrowy DMR dostarczony przez firmę Hytera.

Nowy, cyfrowy system łączności Hytera DMR zapewnia policji wyższą jakość dźwięku (bez szumu i zakłóceń) co gwarantuje bezproblemowy przekaz informacji. Dostarczony system DMR to także lepsze zasięgi w porównaniu z dotychczas używanym systemem analogowym.

Szeroka gama dostępnych typów połączeń tj. grupowe, indywidualne, alarmowe, wiadomości tekstowe umożliwiły znaczne podniesienie bezpieczeństwa i zwiększenie wydajności pracy. Jednym z wielu dotychczasowych problemów był brak możliwości zapewnienia należytej poufności w ramach analogowego systemu. Teraz dzięki cyfrowemu Hytera DMR i zaawansowanemu szyfrowaniu, korespondencja głosowa i przesyłane informacje są w pełni bezpieczne. Dostarczone radiotelefony Hytera DMR spełniają także rygorystyczną normę IP57 w zakresie ochrony przed pyłem i wodą, co zapewnia niezawodność w trudnych warunkach.

W pierwszej fazie projektu, w nowe radiotelefony Hytera DMR zostali wyposażeni wszyscy inspektorzy, nadinspektorzy oraz oficerowie na służbie z poszczególnych dystryktów i komend. Do dnia dzisiejszego ponad 2.300 terminali i przemienników Hytera DMR zostało dostarczonych i zainstalowanych w 15 dystryktach rejonu Dhaka.

„W tym projekcie pilotażowym, 15 spośród 17 dystryktów w rejonie Dhaka pracuje już w systemie DMR, co zapewniło wyższą jakość dźwięku i poufność informacji. Po zakończeniu tego etapu, wszystkie komendy w kraju przejdą na nowy, cyfrowy system łączności DMR.” poinformował Nadinspektor Policji Rofiqul Hassan Ghani.

Hytera Communications Corporation Limited jest największym dostawcą urządzeń łączności profesjonalnej w Chinach oraz jednym z największych na świecie. Działa na rynku od 1993 roku. Hytera oferuje profesjonalne rozwiązania analogowe, w standardzie DMR (konwencjonalny Tier II, trunkingowy Tier III), TETRA, PDT, MPT1327 oraz dedykowane systemy dla transportu publicznego.


Dystrybutorem produktów Hytera w Polsce jest firma RTcom – www.rtcom.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń