Relacja z Dnia Otwartego ATDI 2017

Atdi-polska-dzien-otwarty-www

W tłusty czwartek, jak co roku odbył się Dzień Otwarty ATDI, światowego lidera w dziedzinie planowania radiowego i zarządzania widmem częstotliwości. Głównym tematem tegorocznej edycji było: “Oddziaływanie pola elektromagnetycznego: na plus czy na minus dla Obywateli?”

Goście z Francji przedstawili metody Francuskiej Agencji Częstotliwości w zakresie opracowywania map Human Hazard przy pomocy ICS telecom. Odbyły się również prezentacje najnowszej platformy WEB oraz aplikacji, jakie ATDI Polska wykonała dla europejskich ministerstw.

human-and-field-atdi-symposiumGość honorowy Prof. dr hab. Stanisław Janeczko – Dyrektor Centrum Studiów Zaawansowanych Politechniki Warszawskiej, zapowiedział sympozjum naukowe pt. “Human and Field : Submission or Interaction”, które wspólnie z firmą ATDI organizuje tego roku w maju. Wsparcie partnerskie dla wydarzenia zostało udzielone przez CCIFP czyli Polsko-Francuską Izbę Gospodarczą, która jednoczy przedsiębiorców polsko-francuskich.

Nie obyło się oczywiście bez pysznych pączków, i słonych przekąsek nawiązujących do charakteru Francji.

‘W imieniu ATDI, Centrum Studiów Zaawansowanych PW oraz CCIFP serdecznie dziękujemy za uczestnictwo w naszym dniu otwartym. Mamy nadzieję, że rozmowy kuluarowe spełniły Państw oczekiwania, jak i udało się Państwu nawiązać nowe znajomości, a pączki Państwu smakowały. Już dziś, zapraszamy Państwa na następną edycję dnia otwartego, już za rok, tradycyjnie w tłusty czwartek”.

Źródło: ATDI Polska

O firmie ATDI Sp. z o.o. (www.atdi.pl)
ATDI logoATDI została założona w 1991 roku i od tego czasu zdobyła olbrzymie doświadczenie w zakresie planowania radiowego – w różnych dziedzinach niezbędnych do dostarczania globalnych rozwiązań związanych z analizami sieci radiowych i zarządzaniem widmem. Spółka ATDI świadczy również usługi projektowania bezprzewodowych sieci telekomunikacyjnych z użyciem swojego flagowego produktu ICS telecom, który wspiera wszystkie technologie radiowe (LTE, GSM-R, TETRA i wiele innych).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń