Relacja VIDEO z RadioEXPO 2014

video-relajca-radioexpo-2014

Zapraszamy do obejrzenia videorelacji z pierwszej edycji Konferencji i Wystawy branży Radiokomunikacji Profesjonalnej RadioEXPO 2014, która odbyła się w warszawskim hotelu Novotel Airport 8 października 2014 roku. Spotkanie zgromadziło prawie 270 ekspertów i specjalistów z całej Polski, a także z zagranicy.

W wydarzeniu uczestniczyło bardzo wielu przedstawicieli służb związanych z szeroko pojętym bezpieczeństwem publicznym, a więc Policji, Straży Granicznej i miejskiej, Państwowe Straży Pożarnej oraz ratownictwa medycznego. Byli to głównie naczelnicy i specjaliści wydziałów łączności i informatyki. Bardzo licznie pojawili się również dyrektorzy i eksperci działów IT/Telco firm z sektora energetycznego.

{youtube}EH1EvC-TDUU{/youtube}

RadioEXPO była okazją do premiery pierwszego numeru Magazynu Radiokomunikacji Profesjonalnej RadioTech. Jest to bezpłatny dwumiesięcznik przeznaczony dla ekspertów i specjalistów z branży radiokomunikacyjnej. Konferencji towarzyszyła też ekspozycja na której czołowe firmy z branży prezentowały swoje produkty i rozwiązania.

Kolejna edycja RadioEXPO już w październiku 2015 roku. Serdecznie zapraszamy!

Źródło: RadioEXPO.pl

ORadioEXPO(radioexpo.pl)

Radioexpo-konferencja-radiokomunikacji-profesjonalnejRadioEXPO to pierwsza w Polsce wystawa i konferencja poświęcona branży radiokomunikacji profesjonalnej.Zakres tematycznyimprezy obejmuje m.in. systemy radiowe standarduTETRA, DMR, dPMR, LTE dla bezpieczeństwa publicznego,systemy dyspozytorskie, radiokomunikacyjny sprzęt pomiarowy, systemy wspomagania dowodzenia. Głównym celem RadioEXPO jest promowanie i wspieranie rozwoju profesjonalnych systemów łączności radiowej w Polsce. Wysokiej jakości wystawie produktów, systemów i usług towarzyszyć będą prezentacje, wykłady oraz studium przypadków. Kolejna edycja odbędzie się w październiku 2015 roku w Warszawie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń