Radiotelefony Hytera DMR trafiają do Policji

komenda-wojewodzka-policji-KWP-Katowice

Polski dystrybutor firmy Hytera, RTcom, poinformował o pomyślnym wykonaniu dostawy radiotelefonów cyfrowych DMR Hytera PD785G do polskiej policji. W ramach dwóch postępowań, ogłoszonych przez Komendę Wojewódzką w Katowicach pod koniec roku 2013.

RTcom dostarczył w sumie:

  • 288 radiotelefonów cyfrowo-analogowych DMR Hytera PD785G z dodatkowymi akumulatorami,
  • 138 zestawów kamuflowanych z fonowodem i bezprzewodowym PTT Voxtech ACW2290,
  • 32 sztuki ładowarek 6-cio stanowiskowych Hytera MCA06,
  • 8 kompletnych zestawów do programowania dostarczonych radiotelefonów Hytera.

RTcom-Hytera_DMR-Policja-Katowice
W ramach kontaktu, firma RTcom przeszkoliła także wyznaczonych pracowników Policji z obsługi, programowania oraz serwisowania radiotelefonów Hytera PD785G. Zakupione urządzenia będą pracowały w ramach już posiadanej przez KWP Katowice sieci DMR, działającej w oparciu o urządzenia innego producenta. Należy dodać, że są to pierwsze radiotelefony Hytera DMR, które trafiły do polskiej policji.

Źródło: RTcom

RTcom logoDystrybutorem produktów Hytera w Polsce jest firma RTcom – www.rtcom.pl
Firma dostarcza cyfrowe systemy łączności Hytera jak i analogowe w oparciu o urządzenia HYT. RTcom jest także autoryzowanym partnerem firm Sonic Communications Ltd., TEMCO Japan, Voxtech, LeAntenne, HyTracks oraz LS Elektronik.

Hytera logo

Hytera Communications Corporation Ltd. jest drugim największym dostawcą urządzeń łączności profesjonalnej na świecie. Działa na rynku od 1993 roku. Hytera oferuje profesjonalne rozwiązania w technologii cyfrowej w standardzie DMR (konwencjonalny Tier II, trunkingowy Tier III), TETRA, PDT oraz konwencjonalnej analogowej i trunkingowej MPT1327. Hytera dostarcza także specjalizowane systemy łączności dla transportu publicznego.publicznego.

Jedna myśl na temat “Radiotelefony Hytera DMR trafiają do Policji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń