RadioPartners wprowadza do sprzedaży nowe radiotelefony EDACS i P25

harris-nowe-radiotelefony-edacs-p25

RadioPartners Sp. z o.o. – autoryzowany dystrybutor sprzętu Harris wprowadza do sprzedaży dwa nowe modele radiotelefonów do systemów EDACS i P25. Samochodowy XG-25M i ręczny XG-25P to reprezentanci linii produktowej dla wymagających użytkowników poszukujących nowoczesnych i trwałych urządzeń ze średniego poziomu cenowego.

Odbiorcami sprzętu Harris w Polsce są użytkownicy systemów analogowo-cyfrowych EDACS i cyfrowych P25, do których należą warszawska i wrocławska Policja, lotniska w Warszawie i w Krakowie oraz przedsiębiorstwa komunalne w Łodzi, Krakowie i w Katowicach.

Radiotelefon XG-25M wyposażony jest w duży, czytelny wyświetlacz, uproszczoną klawiaturę, głośnik zblokowany z manipulatorem, moduł Bluetooth i opcjonalny odbiornik GPS.

Ręczny XG-25P występuje w wersji z pełną lub uproszczoną klawiaturą. Duży wyświetlacz, głośnik 3 W, stopień szczelności IP66 i bateria litowo-polimerowa na 16 godzin (5/5/90), predestynują go do długotrwałej pracy w trudnych warunkach i dużym hałasie. Wbudowany moduł Bluetooth umożliwia wykorzystanie bezprzewodowych akcesoriów audio. Oba modele dodatkowo obsługują konwencjonalny tryb analogowy i cyfrowy P25 z jednym kluczem szyfrowania DES.

Źródło: radiopartners.pl

O firmie RadioPartners Sp. z o.o.

radiopartners_logo Firma RadioPartners Sp. z o.o. jest dostawcą profesjonalnych systemów radiokomunikacyjnych z ponad 20 letnim doświadczeniem. Autoryzowany dystrybutor produktów takich czołowych producentów jak Harris, Simoco i Sepura. W swojej ofercie posiada rozwiązania standardu TETRA, DMR, P25 oraz EDACS. Firma świadczy usługi z zakresu planowania radiowego, instalacji infrastruktury, systemów antenowych oraz poprawiania zasięgów systemów radiokomunikacyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń